Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyen haj tetszik...

Lányok, milyen haj tetszik nektek leginkább a 16-17 éves fiúkon? Hosszú vagy inkább félhosszú? :]

Figyelt kérdés

Jó, persze tudom, hogy ízlések és pofonok, és mindenkinek más tetszik + mindenkinek más áll jól, de azért mégis kíváncsi vagyok. :)

Most hosszú a hajam, ketté van választva, nincs bekötve lófarokba, de gondolkodtam azon is, hogy levágassam... persze nem szeretném nagyon levágatni, mert rocker vagyok, koncerteken jó headband-elni, stb. :P

Most ilyesmi hajam van, csak kicsit hosszabb, és ketté van választva (középen). :)

[link]


Tehát ti milyen hajra szavaztok? :)

És az alábbi frizurákról mi a véleményetek, jók/divatosak (bár a divat nem annyira fontos számomra)? És melyik tetszik nektek jobban csajok (bár eléggé hasonlóak :P)? Ha lehet a hajat vegyétek figyelembe, ne a pasikat. xD

1.: [link]

2.: [link]

3.: [link]

4.: [link]


Esetleg egy ilyen haj jól állhat egy 16-17 éves fiúnak? :)

5.: [link]


Kösz a válaszokat! :)


2010. szept. 18. 17:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezeknél rövidebb hajat nem akarok. :D Most 25-30 cm, de 10-15 cm-n alul nem szeretnék menni... :)
2010. szept. 18. 21:36
 12/17 anonim ***** válasza:

És mit szólsz ehez a frizurához?

[link]

Még akár össze is foghatod

[link]

De ha mindenképpen rövidebbet szeretnél akkor mitszólsz ehez?

[link]

2010. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

2.,4. nagyon nagyon jóó. De amúgy az első 4 mind tetszik, az 5. egyáltalán nem. Naggyon jó lesz a hajad ha ilyesmit csináltatsz!


18/L

2010. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Carline válaszában az utolsó szerintem szuper lenne. én szeretek beletúrni a fiúm hajába, a rövid hajat nem szeretem, de az olyan hosszút se, hogy beleakadjon az ujjam. am a barátomnak a linkeid közül az első képre hasonlít a haja, de szerintem inkább ahogy előbb is mondtam, Carline válaszában az utolsó:)
2010. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

a 4-es a legjobb

22f (nekem is ilyen van! )

2010. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
2. 4. de az arctól és a fejformàtól függ :D
2014. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Uhh...talán a 4. , de nem tom h neked jól állna :)
2014. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!