Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a hajamat, hova...

Elrontottam a hajamat, hova tovább?

Figyelt kérdés

Magamnak próbáltam levágni, de katasztrofálisan néz ki. Rövid (az állam fölé ér), de nem egyenletes. Emberek közé kell majd mennem ilyen séróval, olyanokkal találkozni, akiket ismerek.

4 lehetőség van:

1. copfba/alacsony kontyba kötöm, így nem látszik a hajstílus botrányossága

2. valami fejfedővel, mondjuk kendő, szalmakalap próbálom elfedni

3. elmegyek fodrászhoz, aki kihoz ebből valamit (igazából csak egyenes végeket szeretnék, de már kb mindenre nyitott vagyok, csak kopasz ne legyek

4. hagyom így ahogy van, de akkor mindenki azt kérdezi majd, elment-e az eszem (ezt nem tartom igazán opciónak)



2022. jún. 7. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Nullás gép.
2022. jún. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha az állad fölé ér, hogyan kötnéd kontyba? Ne kísérletezz tovább, menj el fodrászhoz, aki helyrehozza.
2022. jún. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
3.
2022. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem simán javítható. Ha küldesz képet segítek ötletet adni, akár meg is csinálom
2022. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fodrászhoz. Addig is hordhatod összefogva, vagy egy részét összefogva, akkor nem látszanak a hibák. Vagy be is sütheted, ha hullámos, loknis, az is segít abban, hogy ne látsszon pontosan, hogy milyen a vége.
2022. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hullámosan nem látszik a hiba.
2022. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha írsz orivátba akkor tudnék segíteni neked
2022. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Hullámosítsd be picit, de csak annyira hogy nagyon ne ugorjon fel. Hullámos hajban nem látszik a vágás hibája.
2022. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágásd valami stílusos rövidre
2022. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó srácok, megvagyok, rövidebb lett, de nem sokkal. Összekötni csak hátul tudom az alját, a többi része kilóg sajnos, de legalább nem nézek ki olyan nyomin, mint azelőtt.
2022. jún. 7. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!