Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondanàtok meg a...

Hogyan mondanàtok meg a fodrászotoknak hogy egy másikhoz fogtok járni?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok a fodrászommal,de találtam egy másikat akinek jobban tetszik a munkája. Hogyan mondanàtok meg neki? Mondjam meg neki hogy egy másikhoz fogok jàrni,vagy csak simán ne menjek többet?az a baj,hogy egy kis faluban lakok,és ha csak szó nèlkül nem megyek többet,akkor tök kellemetlen lenne összetalálkozni utána.

2022. jún. 12. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Vagy elhagyod akkor ne említsd vagy maradj nála. Gondolj bele ha téged hagynának el, jól esne?
2022. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Én csak simán nem mentem többet, mert elrontotta a hajam. Pedig elég sok évig jártam hozzá és anyám azután is hozzá járt. Sosem kérdezte, hogy miért nem mentem többet, ha meglátott, köszöntünk és annyi.
2022. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es. Nyílván nem esne jól,de nem ingyen nyír,ès ez egy szolgàltatás. De ha szó nélkül nem megyek többet,utána még kellemetlenebb lesz találkozni,nem? És mit írjak neki ha ír időpont miatt?
2022. jún. 12. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy a fodrasz ír, hogy mikor akarsz menni?
2022. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Általában én szoktam neki,de volt hogy nem mentem 5-6 hétig,és akkor kérdezte hogy kell e időpont
2022. jún. 12. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Már nem először olvasni hasonlót. A fodrászok valami nagyhatalmú diktátorok, hogy nem mertek másikhoz menni?
2022. jún. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó,de nyílván más úgy ha egy nagy vàrosba jàrsz egy fodrászhoz akit nem ismersz annyira,vagy egy faluban,ès még jóban is vagytok
2022. jún. 13. 04:03
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Csak simán menj máshoz. Ez egy szolgáltatás. Ha más műsora jobban tetszik ahhoz kell menni. És ha megkérdezi hogy miért akkor mondd meg a tutit. De előre nem kell bejelenteni. Mondjuk azt se értem hogy az ilyenekből miért kell problémát csinálni
2022. jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!