Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk és lányok, mennyire...

Fiúk és lányok, mennyire zavar titeket a narancsbőr?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinek van de mégis érdekel az átlagvélemény. Én amúgy nem vagyok túlsúlyos - 162 cm és 56 kg vagyok és tornázok is elég sokat, de mégis van. Az idő nagy részében nincs vele bajom, meg a párom is azt mondja hogy szép vagyok, de ilyenkor, bikiniszezonban kicsit azért jobban zavar.
2022. júl. 28. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ösztrogén okozza, szóval ja zavar, szedj tesztoszteront 🤷🏻‍♀️


A fiú csecsemők fenekén is van, ameddig anyatejet esznek.

2022. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Engem zavar nagyon. Nagyon vékony vagyok, sportolok is rendszeresen, egy nagyon pici így is van. Igazából minden tökéletlenség zavar, kis seprű erek, striák, anyajagyek. Ja természetesen magamon zavar, máson nem érdekel a saját külsőmmel vagyok elfoglalva.
2022. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem, mint nőt, zavar magamon, a párom (aki férfi) egyáltalán nem zavarja. Vagy hazudik :D
2022. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, eléggé zavar
2022. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy normális férfit ez nem zavarja, mivel általában nem tehet róla az ember. Nekem pl rengeteg striám lett 12 évesen, mikor hirtelen nőttem. Sosem voltam elhízva, mégis nagyon csúnya és nem lehet eltüntetni sem. Ha ez egy pasit zavar, akkor azért nem kár.
2022. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

férfi vagyok, én mérsékelt mennyiségben pont, hogy nagyon tetszetősnek és izgatónak látom a narancsbőrt. valahogy sokkal nőiesebbnek találom az olyan feneket és combot, ami formás, de egyúttal vannak rajta kis fodrok, gödrök.

31F

2022. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Kövéren sokkal kevesebb volt, mint most leofgyva, egészséges étkezéssel. Igazából örülök a fogyásomnak és arra koncentrálok, nem a narancsbőrre. Azt pedig a párom is megerősítette hkgy a férfiak a feneket/combot nézik és nem a narancsbőrt
2022. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavarna egy nőn engem, mert tudom, hogy nincs tökéletes ember.
2022. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten vékony vagyok, szoktam edzeni és mégis van. Általában nem zavar, de most nyáron igen.
2022. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!