Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ez, és hogyan tudnék...

Mi lehet ez, és hogyan tudnék megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régebb óta jelen van az arcomon egy kisebb folt, mely most már igen csak zavar, és megkeseríti az életemet.


Olyasmi, mintha egy pattanás lenne, viszont szinte bőrszínű, közről viszont észrevehető a színében az eltérés. Az arccsontomnál van, a bőröm alatt, kézzel tapintva érezhető, hogy mintha egy kis csomó lenne, “tele van”.

Próbáltam megszabadulni tőle, “nyomkodással” sokszor izzasztó edzések után még dudorodik is, és ilyenkor ha megnyomom fehér cucc jön belőle, teljesen “kiüríteni“ pedig sosem tudtam, ráadásul ilyenkor sérül a bőröm, napokig full piros/sebes lesz ezen a részen, tehát még feltűnőbb…


Nem tudom mi lehet ez, és hogyan tudnék tőle megszabadulni, vagy menjek el vele bőrgyógyászhoz?

Anno kozmetikus se tudta megmondani mi ez, inkább “békén hagyta” ..


Ha ez így semmitmondó később ha találok jó fényviszonyokat lefotózom, de sajnos nehéz, mert eléggé “beleolvad” az arcomba.



#zsír #arc #bőrhiba #bőrápolás #Bőrhiba kezelése
2022. nov. 9. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebből valószínűleg sebészi kimetszés lesz.
2022. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy pattanás méretű, nem dudorodik ki, csak tapintással lehet érezni, hogy van ott valami.
2022. nov. 9. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Mutass képet róla, ahol van ilyened. Ne pixeles, éles képet jó fény melett csinálj.


Ne akard mindenáron közelről fotózni, minden kamerának megvan a fókusz határa.


Simán és a bőrt összefogva kérem a képet, ahol ez a dolog van.

2022. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!