Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valóban kékes...

Ajánlanátok valóban kékes fekete hajfestéket?

Figyelt kérdés

Több drogériás és még több professzionális kékes fekete hajfestéket kipróbáltam, maximum 1-2 mosásig látszott benne erős fény mellett egy kékes beütés.

Olyan festéket keresek ami VALÓBAN kékes fekete.

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. jan. 22. 13:04
 1/4 Metionin ***** válasza:
Schwarzkopf urban metallics, mercury blue. A dobozon sötétkék és szőke hajon is az de ha barna hajra vagy előzőleg feketére festett hajra teszed fel, kékesfekete (csak ugye a lenövésre figyelj, mert azt világosabbra foghatja be). Fényben úgy kékesebb, mint a kékesfeketék de nem olyan tartós.
2023. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de azt próbáltam elsők között, csak szokites után fogta meg a hajat, szép sötétkék volt kb 4 nosasig aztán elkezdett szurkulni
2023. jan. 22. 13:40
 3/4 Metionin ***** válasza:
Esetleg kék mixton a fekete festésre? Bár ezekkel az a baj, hogy mind kopik hamar.
2023. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Igora márka kékesfeketéje "bejött". Nem tudom,kapni-e még. Valami fújós flakonban volt és az volt ráírva,hogy 6-8 hajmosásig tart. Az én natúr hajamat úgy befogta,hogy soha többé nem jött ki,nem hogy 6-8 hajmosás után. Az nagyon megmaradt bennem,hogy mennyire szép kékes fénye volt. Csak nekem mondjuk pocsékul állt a meleg tónusaimhoz.
2023. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!