Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Choco choco tartós egyenesites...

Choco choco tartós egyenesitesrol mi a tapasztalatatotok?

Figyelt kérdés

Tényleg szárítja és lelapitja a hajat? És jobban torik tőle?

Kezelés után hogyan oldottátok meg a fürdést,hogy ne legyen vizes a haj?

Van még 2 hetem az időpontig,addig atgondolom,ha sok róla a rossz vélemény.



2023. febr. 2. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Évek óta csináltatom, sokkal szebb tőle a hajam. Valóban lelapul a haj, de ez minden egyenesítés esetén így van! Törni viszont nekem azóta nem törik, hogy egyenesítve van, sőt szinte el sem vékonyodik a vége és nekem nem is száraz.

Hülyeség lemondani, egy kezeléstől semmi bajod nem lesz, max többet nem mész, ha nem jön be.

A rossz vélemények szerintem a brasil cacauról vannak, ne keverjük a kettőt!

Fürdés körülményes, de nem megoldhatatlan, arra a 10 perc zuhanyra fel szoktam tenni a fejem tetejére.

2023. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kb 10szer kevesebbnek nézett ki a hajam és az új haj,ami nő,az ugyanolyan lesz mint előtte.Tehát lesz a szögegyenes haj és a saját hullámos szöszös hajad. Aztán kb 1 év múlva seprű lett a kezelt rész, undorítóan nézett ki,le kellett vágatni állig. De volt barátnőm,akinek a vastag szálú hajának nem lett baja. Az enyém vékonyszálú.
2023. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tönkre teszi a hajat de egészségesnek tűnik míg a hatása tart. Ennyi pénzből jobban jársz egy minőségi vasaloval és egy jó hővédő sprayt
2023. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

3# dehogy teszi tönkre… Félévente egyszer vasalják át egy olyan szerrel, amiben semmi káros nincs a Cocochoco esetében, krémmánián bárki megnézheti az összetevőket.

A naponta történő hajvasalás, na az viszont valóban.

2023. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

3-as vagyok és fodrászként mondhatom, hogy bizony oda vágja a hajat. Azért mire azt a durva vegyi anyagot a hajba bele égetik vasaloval hidd el, hogy hosszútávon nem tesz jót a hajnak.

Attól, hogy a végeredmény szép, még nem biztos, hogy jót is tesz.

2023. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

5# ha fodrász vagy, biztos meg tudod mondani, hogy hol van itt “durva vegyi anyag”… Csak mert én nem látom.🤷‍♀️

[link]

2023. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bármi durva,ha beleégeted. A keratin is. Az olaj is. És ez olyan elven működik,hogy beleégetik az olajokkal kevert keratint a hajszálba. Ott és akkor tönkremegy a haj. De keratin ad neki egy fényes réteget így kb fél évig,amíg lekopik,nem látszik a roncsolódás. (Nem a fodrász vagyok)
2023. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem fogok vasárnap este fél 10kor órát tartani. Ha neked bevált és szereted akkor csináltasd, nem feltétlenül ördögtől való. Viszont ha valaki ilyenre adja a fejét és nem pont egy normális fodrász csinálja, nem közli vele a hátulütőket az megütheti a bokáját, és nem 3 nap alatt nő le tönkretett haj.
2023. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A fodrász vagyok kedves kérdező: igen, sokkal kevesebbnek tűnik tőle a haj, mivel nagyon lelapulnak az egyenes szálak, és hamarabb elkezd törni. Nyilván egy hajszerkezet módosító kezelésről van szó, ami nem tesz jót a hajnak.
2023. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kb. 5 éve csináltatom, nekem sokkal szebb azóta a hajam, én ezt tudom biztosra mondani.

Ha ti is tapasztalatból beszéltek, elfogadom. Ha nem, akkor nem kellene riogatni.

2023. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!