Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Choco choco tartós egyenesites...

Choco choco tartós egyenesitesrol mi a tapasztalatatotok?

Figyelt kérdés

Tényleg szárítja és lelapitja a hajat? És jobban torik tőle?

Kezelés után hogyan oldottátok meg a fürdést,hogy ne legyen vizes a haj?

Van még 2 hetem az időpontig,addig atgondolom,ha sok róla a rossz vélemény.



2023. febr. 2. 11:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

9# nem kezd el hamarabb törni….

Azóta nem törik a hajam, hogy csináltatom, pedig vékonyszálú. Erről ennyit.

2023. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom én is, de az esetek 80 százalékában látható a károsodás. Fodrász szemmel mindenképpen.
2023. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
De neked vastag szálú,festetlen hajad van gondolom? Nem riogatás,nem atomfizika kitalálni,hogy ahol hőhatás és/vagy vegyszerek vannak,az roncsolja a hajat. De ez olyan,hogy van,akinek egy arckrém pattanást okoz,másnak meg nem. Csak mivel a pattanás max 2 héten belül eltünik,a tönkrement hajat évekbe telik rendbehozni.
2023. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13# mint írtam, vékonyszálú. A kezelés előtt kimondottan töredező volt ráadásul. Ha annyira káros lenne, szerintem 5 év után 5-6 havonta csinálva, már rég letört volna a teljes hajam…
2023. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem a logikát, az egyik hsz.-ben írja valaki, hogy hajvasalóval jobban jár az ember.XD Miért is jobb ha valaki minden nap roncsolja vasalóval a haját? Az 6 hónapra levetítve kb. 180 alkalom, amennyiben egyszer húz ki 1 tincset (de tudjuk, hogy a valóságban ez nem 1-szer történik meg), míg a tartós egyenesítésnél egy tincset átvasal 5-6-szor, de utána fél évig nem kell vasalni a hajat.🤷‍♀️ F*ck logic….
2023. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
De,kell vasalni a hajat, nem lesz ám tökéletes tartós egyenesítéssel sem. Elalszod, meg lesznek benne ilyen "ívek"..nekem egyik oldalon az arcomtól kifelé,másik oldalon befelé ivelt. Akkor volt tökéletes,ha rávasaltam. És a saját hajam amikor nőtt azt is hozzá kellett vasalni.
2023. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16# nekem nem kell utána vasalni.
2023. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jó,elhisszük,neked jó. Örülj neki. Attól még másnak meg nem jó (nezd a kremmania hozzaszolasokat).
2023. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18# azért nem minden vélemény negatív krémmánián sem, sőt….;)

Jellemző, hogy amikor az észérvek elfogynak (az utolsó 3 hsz.-emre nem is tudtál érdemben reagálni), akkor marad a flegmaság (“jó elhisszük neked, jó”).:) Így elég hiteltelen vagy.

2023. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De baszki,nekem tönkretette a hajamat,milyen érvet vársz még?:D Mit csináljak,tapsikoljak,hogy neked (még) nem lett ronda?
2023. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!