Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajkefét ajánlanátok...

Milyen hajkefét ajánlanátok nagyon sűrű,vastagszálú,dús hajra,ami nem tépi? A többi információt lent találjátok.

Figyelt kérdés

Szóval mint ahogy a kérdésben írtam,nagyon dús hajam van,hála Istennek,nem töredetik,Tangle Teezer hajkefét használok,sokat olvastam,hogy a vaddisznósörte illetve disznósörte kefe nagyon jó hatással van a hajra.


Kérlek szépen titeket,hogy írjatok,melyiket javasolnátok.


Nagyon szépen köszönöm,mindenkinek mennek a zöld pipák ;)


Az ecsetbolt.hu oldalon rengeteg van,csak nem tudom,hogy melyik lenne a legjobb a hajam számára.



#link #hajkefe #ajánlás #disznósörte hajkefe #dús,vastagszálú haj
2023. febr. 8. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
2023. febr. 8. 12:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Tangle Teezer vált be legjobban.

Néhány hónapja vettem vaddisznósörtés kefét és körkefét is. De nem jó nekem. Nagyon elektromos lesz tőle a hajam. Pedig azt írták, hogy ettől pont nem lesz az. És valahogy túl sok hozzá a hajam, nem is fésüli át rendesen.

Úgyhogy vettem megint Tangle Teezert :D

2023. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Nekem TT wet detangler van, igaz nem vastagszálú a hajam de sok van és hosszú. Vaddisznós volt ezelőtt de nekem a TT jobban bevált. Amúgy mindkettő jó, egyéni szerintem, hogy kinek melyik jobb.
2023. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. és 3. hozzászóló Kedvesek vagytok. :)

Én is Tangle Teezer-t használom,nem száll tőle a hajam,és könyebb kifésülni is.

3. Nekem ugyanolyan Tangle Teezer-em van,mint neked :D


[link]


Nagyon jó,imádom :D


2. Nagyon igazad van,nekem még nem olyan hosszú,csak rengeteg,aminek örülök.


[link] (+ ezek az árak nagyon magasak)...


[link]


Ezen az oldalon olcsóbb,és jó véleménnyel vannak róla,érdekes.

2023. febr. 8. 14:58
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Szóval,nem tudom,hogy érdemes lenne-e ilyet rendelni...

2023. febr. 8. 15:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!