Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A henna hajfestés mennyibe...

A henna hajfestés mennyibe kerül átlagosan egy fodrásznál?

Figyelt kérdés
Nyilván nem tűpontos válaszokat szeretnék, de úgy kb mennyibe kerül egy ilyen hajfestés?

2023. máj. 29. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Normális fodrász nem vállal ilyet
2023. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem festenek hennával.


Sőt, ha hennával szeretnél próbálkozni, akkor az egy hosszútávú elkotelezodes kell, hogy legyen. Nagyon veszélyes hennara hagyományos festéket rakenni. Nem lehet tudni, hogy mi lesz a vegeredmeny.

2023. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es..Mármint rendes hajfestékre? Soha nem festettem még eddig a hajam. Otthon nem lehet ezzel próbálkozni, ha fodrász nem vállal ilyet?
2023. máj. 30. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, csak ha megunod, le kell növeszteni, mert nem jól reagál a normal hajfestékre. Gyakorlatilag nem lehet eltávolítani a hajból.
2023. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A fodrászok professzionális termekekkel dolgoznak. A henna nem az. Ez egy természetes festőanyag. Többnyire otthon szoktak ezzel mókolni.


Csak annyi a baj vele, ha megunod, akkor nehéz eltavolitani a hajból.

2023. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:de újra lehet festeni ugyanazzal a henna hajfestékkel?

Sötétbarna hajamat szeretném atfesteni sötétvörösre.

2023. máj. 30. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, újra lehet festeni.


Baj akkor van, ha megunod a hennazast/a színét és váltani szeretnél. Egy hennazott hajnál kiszámíthatatlan, hogy milyen lesz a végeredmény mondjuk egy szokites eseteben.

2023. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A henna amúgy gyakori újrafestésnél egyre sötétebb lesz, mert rétegzed vele. Én ezért is mondtam le róla, mert nekem is sötétbarna a hajam és ahhoz nagyon óvatosnak kell lenni, hogy ne menjen véletlenül sem a hajhosszra, csak a lenőtt részre, na meg ha túl sötét lesz a végeredmény, akkor nem lehet kiszedni, csak a haj egészsége árán. Ha ez nem zavar, akkor semmi akadálya, csak gondoltam megemlítem, hogy a hosszát nem célszerű gyakran újrafesteni, ami amúgy szerintem tök jó.
2023. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!