Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete haj szőkítése...

Festett fekete haj szőkítése otthon?

Figyelt kérdés

Szőkítve volt régen a hajam, majd dobozossal feketére festettem. Szeretnék újra szőke lenni, hogyan tudnám otthon eltávolítani a fekete festéket?

Sajnos nincsen pénzem több alkalommal fodrászhoz menni.


Milyen természetes módszerek, vagy dmben kapható szerekkel lehet eltávolítani a festéket?



2023. jún. 14. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Uhh dobozos festekkel mar rosszul kezdodik. Figyelj fodrasz nelkul nem fog sikerulni. Egy alkalommal nem lesz szőke hajad. Fokozatosan kell vilagositani, eloszor legyen barna a hajad utana vilagosabb barna, sotetszoke es igy tovabb. Keszulj fel, hogy nagyon roncsolodni fog a hajad es valoszinuleg lekell vagni. En a helyedben max a vallamig vagatnam, sotetbarna, majd vilagos barna hajat festetnek. Ja es nem egyik naprol a masikra. Honapoknak kell eltelnie a festesek kozott, hiszen pihentetni kell a hajadat.
2023. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 valahogy biztos ki lehet szedni. Vállig biztos nem fogom levágatni, mert 2 év alatt alig nőtt...
2023. jún. 14. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Van, amit nem lehet egyik napról a másikra csinálni, és ez is ilyen.

Az előttem lévő jól leírta, hogy miképp lehetséges. Max ha nincs pénzed fodrászra, akkor akár még otthon te is meg tudod így csinálni, de arra mindenképp számíts, hogy a hajad még jobban roncsolódni fog.

És tényleg előnyös lenne egy vágás, ha nem is vállig, akkor kulcscsontig, vagy az alá, mert hidd el, nem jó, ha csak folyamatosan növeszted, és nincs vágva belőle. Cilámpás, töredezett és lompos lesz a vége, ami nem szép semmilyen hosszúságú hajnál.

2023. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Akár elfogadod akár nem, de ehhez fodrász kell, sok-sok hónap és sok pénz. Fodrászfüggő, mennyire fog roncsolódni a hajad, de otthon semmiképp ne állj neki mert nem olyan egyszerű mint sokan gondolják. Mindenképp olyanhoz menj akinek láttad a munkáit, de akár megkérdezhetsz többet is, hogy ki mennyit mond. De jobb helyen úgyis készítenek egy próbatincset, hogy lássák mi is a helyzet a hajaddal.
2023. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mindig is az otthoni hajfestés híve voltam, de ez annyira körülményes és roncsolja a hajat, hogy jól ebből nem igazán lehet kijönni.

Ha mindenképpen otthon szeretnéd és nem akarsz várni míg teljesen lenő, használj melytisztito sampont(pl head& shoulders) valamiért ezek erősen koptatjak a színt. Eleinte csak melír csíkot tegyél a hajadba, mert lehet, hogy annyira meg fogja viselni, hogy teljesen tönkremegy a hajad.

Ha úgy látod, hogy bírja, akkor én szép lassan egyre több melírt raknek bele, vagy ha tényleg leszivatod az egészet, akkor pár hónapig vörös hajjal maszkalnék és a lehető leggyengébb szőkítőt használnám, plusz intenzív ápolás fog kelleni a hajnak. Hosszadalmas és drága procedúra, bizonytalan végeredménnyel.

2023. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!