Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített haj, öt-hat centi...

Szőkített haj, öt-hat centi sötét lenövéssel. Hat hónapja nincs vegyileg kezelve, festve. Ha rámegyek sötétbarna hennával, befogja?

Figyelt kérdés

máj. 11. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb kell detox sampon mert sem nem fogja be rendesen, sem a szín nem biztos higy olyan lesz mint amilyet szeretnél. A Khadi amúgy jó.
máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát elvileg olaplexezem már egy-két hónapja. Abban nincs szilikon, úgy tudom.
máj. 11. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy hennával festett hajat nem szabad festékkel kezelni egyáltalán, úgyhogy gondold át, hogy biztosan hennával akarod-e ezt csinálni vagy inkább egy sima hajfestékkel.

Egyébként a szőkített hajat jól be fogni a barna. Én a tűzpiros hajamat növesztettem fél évig majd festettem be dobozos hajfestékkel, és tökéletesen befogta az egészet, úgyhogy a szőkén is működhet.

máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először szabadulj meg a szőkített hajtól. Amit írtál, az alapján már inkább vágasd le a lenövésig, mielőtt bármi mást kezdenél vele.
máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!