Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr, fenék alatti...

Narancsbőr, fenék alatti zsír, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Az alábbi 2 képen látszik a problémám.

[link]

[link]

Sajnos 27 évesen nagyon zavar hogy kellemetlen felvenni rövidnadrágot. Kinek mi vált be erre a problémára? Az egy dolog hogy csúnya a bőr de az a “táska” borzasztó hogy pont ott van zsír, pedig nem vagyok kövér 67kg vagyok 168 cmhez, kb homokóra alkat de valahogy ott nagyon megrekedt és 60 fokban sem szívesen veszek fel rövidnadrágot:(



2023. jún. 26. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Van ott fenék és comb rendesen. 7 kg-t fogyj le.

Sok mozgás, tiszta étkezés, sok folyadék, plusz mérsékeld a húsfogyasztást a sok salakanyag miatt.

2023. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ui. súlyzóval történő guggolás és kitörés is segít, hogy kerekebb legyen a feneked.
2023. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
2 súlyzó nélkül napi 100 nem segít?
2023. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A klasszikus kitörés a térdem miatt nem megy (tudom fiatal vagyok ez sajnos örökletes) heti 2x szoktam hiit edzést/zumbát beiktatni február óta, hozzáteszem 73kg körül voltam fél éve, de tudom hogy még jót tenne pár kg minusz. Sajnos ami kizárólag a térdet terheli gyakorlatok nem mennek bármennyire szeretném. Esetleg étrendben mi lehet az ami segíthet? Glutén elhagyása, vega étrend, magasabb fehérjbevitel. Tényleg arra lennék kíváncsi hogy aki le tudta “győzni” a narancsbőrt mivel sikerült. Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!
2023. jún. 26. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült, bár fiatalabbak voltunk és 2 emberes mozgás volt.
2023. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A ruha vált be
2023. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Esetleg étrendben mi lehet az ami segíthet? "


Kérdező, mondatokat tudsz értelmezni? Az 1. válaszomban erre is adtam választ.


Akkor még írok hozzá: minden egészségtelen étel, ital mellőzése, sok gyümölcs és zöldség, cukros dolgok hanyagolása.


Fürdéskor iktasd be a hideg-meleg vizes váltott zuhanyt.


Hagyjuk az örökletes baromságot, vagy papírilag így születtél? Azért, mert szüleidnek van egy problémája nem törvényszerű, hogy neked is lesz, hacsak el nem hiszed, hogy bizony ez örökletes, és ez neked is jár...

2023. jún. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része a fejére is állhat, akkor sem fogja tudni teljesen eltüntetni a narancsbőrt. Még sportolók körében sem ritkaság.
2023. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7es, ha azt írja örökletes és nem bírja a térde akkor valószínűleg papírja van arról hogy nem csinálhat ilyeneket….


Kedves kérdező, bosszantó, de sajnos nem biztos hogy el tudod majd tüntetni, ez egy normális dolog a bőrön és a social media nagyon roncsolja a látásmódot…

2023. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus vagy bőrgyógyász végez testkezelést, ami eltünteti, de rajtad is sok múlik. Viszont az 1-es jó nagy hülyeséget írt, miért kellene lefogynod? És miért pont 7 kilót? Semmi szükséges fogyásra.
2023. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!