Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon karikás szem ellen mit...

Nagyon karikás szem ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon karikásak a szemeim, pedig fiatal vagyok, teljesen el vagyok keseredve, ha kialszom magam, akkor is karikás, de ha fáradt vagyok, akkor meg úgy nézek ki, mint aki meg van betegedve... sötét lila mindkét szemem alatt, korrektor sem fedi el. Nincs egészségügyi problémám, szerintem genetikai.

Mit csináljak? Mert ez gondolom az évek múlásával csak rosszabb lesz, ahogy vékonyodik a bőr (már most is az nekem egyébként). Van erre valamilyen krém vagy szérum? Vagy műtét?



2023. aug. 8. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Toltessel esetleg lehet rajta segíteni, de általában nem szoktak ezek jól elsulni. Vándorol az anyag meg ilyenek.
2023. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nekem kis baba korom óta lila karika van a szemem alatt, pedig hidd el nálam többet nem nagyon szoktak az emberek aludni. Korrektor se tünteti el, és genetikailag ilyen, úgy hogy se anyámnak, apámnak, vagy testvéremnek van ilyenje. Amiatt van, mert vékony a szem alatt a bőr (ilyen lila kék az erek miatt, de ha finoman meghúzod a bőrt és ki húzod és bőr színű így állapítható meg), akkor retinol vagy koffein szérum ajánlott a szem alá. Viszont nem biztos, hogy ezek valóban beválnak/ más anyagok kellenek.
2023. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon karikas a szemem kb gyerekkorom ota viszont en nagyon vonzonak meg szepnek tartom a szem alatti karikaimat. Beepitem a sminkembe is hogy karikas szemem van :D szerintem ez egy cuki es vonzo feature tud lenni.


Egyebkent sminkkel ugy szoktam eltuntetni pl cosplayhez hogy egy kontrasztos szint az en esetemben sargat rakok ala es utana nagy adag korrektort

2023. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha genetika akkor csak a töltés vagy a smink/sminktetoválás.
2023. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
világosítani hogy ne legyen olyan sötét a környéke
2023. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!