Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem egyenes a hajam ha...

Miért nem egyenes a hajam ha kivasalom?

Figyelt kérdés

Kiszoktam vasalni a hajam. Jobban csak a végét mert mindig az így felszokott kunkorodni vagy hogy mondjam. És amikor kivasalom akkor ilyen 5 percig kicsit egyenes aztán megint fel van kunkorodva. És az úgy olyan nem szép mert az nem hullámos hanem kunkorodott. És ha így előre hozok pár szálat akkor rosszul néz ki. Mit tudok csinálni hogy egyenes legyen a hajam?


Amúgy fokozatosan van vágva a hajam.



2023. aug. 13. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamit nem jól csinálsz, vagy nem jó a vasaló.

Írd le részletesen elejétől a végéig a menetét ahogy csinálod.

2023. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez rossz technika is lehet, ahogy az egyes írta, vagy genetika.

Az én hajam hullámos. Se egyesítés se a göndörítés nem látszódik fél óra után. Sok fodrász próbálkozótt vele, de sose lett tartós.

2023. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát rendesen szoktam vasalni csak szoktam félni hogy elégetem és ezért nem merem lassabban húzni rajta a vasalót (azért gyorsan se húzom). Azt nem tudom hogy genetika lehet e mert senkinek se látom a haját ilyennek a családba. De lehet a vasalóval lesz a baj mert már kb 6-7 éves. Szóval majd fogom egy újat venni.
2023. aug. 14. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Befujod a száraz tiszta hajad hővédő sprayvel, megvárod míg megszárad, majd úgy kezded el vasalni, hogy kis tincseket veszel és egyenletesen athuzod a tincseken a vasalot?
2023. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen szoktam fújatni meg meg is várom hogy megszáradjon. Csak nem szépen tincsenként szoktam vasalni. Lehet ez is egy baj.
2023. aug. 14. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez baj. Nem tincsenkent vasalod. Próbáld ki, úgy biztos, hogy jó lesz.
2023. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2023. aug. 14. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!