Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Téged is megviselt a hetek...

Téged is megviselt a hetek óta tartó hőség?

Figyelt kérdés
Nagyon nyúzott a fejem, szemem alatt puffadt, arcom nyúzott, bőrőm hajam valahogy olyan megviselt látványt nyújt. Igaz, úgy is érzem maga, de az a durva, hogy látszik is. Valaki hasonlóan?
2023. aug. 29. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem viselt meg.
2023. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is megviselt, bár külső nyomai nincsenek, "csak" a közérzetem és a koncentráló képességem került a béka feneke alá.
2023. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én aludni nem tudtam majd' egy hétig már a nagy melegben, most már kezdem összeszedni magam
2023. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de mennyire. Mint minden évben, idén nyáron sem aludtam ki magamat egyszer sem, és mivel tornázni sincs erőm, úgy nézek ki, mint egy nagy tál takonypuding. Eleve nem vagyok egy szépség, de nyaranta mindig extra szarul festek.
2023. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!