Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ha a férfi szőrtelenít...

Lányok! Ha a férfi szőrteleníti/borotválja a lábát az mennyire irritálna titeket?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Irritálni nem irritálna semennyire, minden embernek a magánügye, mit kezd a testszőrzetével.

Ha egy random idegenről van szó a metrón, akkor valószínűleg fel sem tűnne.

Ha egy ismerősömről beszélünk, aki valamiért egyszer csak letolja a bozontját, akkor lehet, hogy észrevenném, és ha jóban vagyunk, szóba is hoznám, de nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget.

Ha az én párom tenné, akkor kicsit meglepődnék (ő speciel igen szőrös típus, úgyhogy feltűnő lenne a változás), de akármilyen oka lenne, nem gondolnék bele semmit.

Volt már olyan exem, aki kényszeresen szőrtelenítette magát mindenütt, de nem ettől mentünk szét.

2023. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem irritálna, magánügye. Nekem ő nem lenne férfias, ez meg az én magánügyem.
2023. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%
Aki ilyet csinál, az hímringyó.
2023. szept. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként borotválom.Ha mondjuk itt leírom biztosan leszólják,de a valóságban senkit nem érdekel. Pár ismerős rákérdezett,mert erős szőröm van és látszik,hogy borotválva van,de semmi negatív kritika nem ért.
2023. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

14.

De nem értem, hogy a gyönyörű szép testedet miért kell elcsúfítani.

A férfi az azért férfi, mert arányosan, gusztusosan szőrös a teste.

A mellkasa, a lába, a kukija, mindene.

Vannak férfiak, akiknek teljesen csupasz a testük, elég nagy baj az nekik szerintem, de nem tehetnek róla, ezért ezt nem bántásként mondom.


Aki igazán férfias, az ne csúfítsa el magát. Az legyen igazi bika.

2023. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

bátyám nem borotváltam de 45 fokban is nadrágot hord mert szégyelli

én meg azóta b*zinak tartom xd de csak ennyi

2023. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
anya mesélte hogy szégyelli hogy csúf szegény szőrös lába... ki a faxom férfi gondol ilyet a lábáról? :D
2023. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!