Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy néz ki a reggeli és esti...

Hogy néz ki a reggeli és esti arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
Milyen termékeket használtok? Mennyi időt vesz igénybe ez reggelente és esténként?
2023. dec. 2. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Reggel: hidegvízzel megmosom, és néha ilyenkor hidegben bekenem Sapunoteka márkájú arckrémmel


Este: Hidegvíz, plusz lemosom a sminkem, utána bekenem Sapunoteka márkájú arckrémmel.


Mikor megvan, akkor Garnier 3in1 arclemosó terméket használok pluszba.

2023. dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%

Reggel: Áttörlöm micellás vízzel.

Este: Arctisztító, tonizáló, arckrém.

2023. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ahogy a kettes.

Avont használok.

2023. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Este egy speciális szappannal mosom, mert minden mástól kiütéses lettem. Hidegen sajtolt szappan, nem jut eszembe a márkája, fehér papírba van csomagolva, dm-ben lehet kapni.


Ezután sima kék Nivea krémmel kenem be, mert ugyanúgy minden mástól kiütéses vagyok és csípik az arcomat.


Nem sminkelek, úgyhogy azzal nincs gondom.


Reggel sima hideg vízzel mosol arcot, nappali krémet nem használok.

2023. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Reggel: vagy sima langyos víz, vagy kímélő lemosó, c-vitamin szérum, fényvédő

Este: dupla lemosás, egy olajos és a reggeli kíméletes. Mindigbsminkelek, szakmám.

Tág pórusú a bőröm, T-vonalban zsíros, heti kétszer szalicilsavat hámlasztó, ezt lemosás után száraz bőrre, utána hidratáló tonik, de sűrűbb lotion formula, niacinamide szérum, hidratálókrém.

Ha nem hánlasztok, a maradék 5 napon retinol emulzió, mivel ez a legsűrűbb, a hidratáló előtti lépés.

Én nagyon odafigyelek a bőrömre, hiszen azt semmi nem tudja védeni, csak én.

37 éves vagyok, nagyon szép a bőröm.

De ez a szakmám is.

2023. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kimaradt, hogy mennyi idő.

Reggel kb. 3 perc, a fényvédő beszívódása kb. 15, utána sminkelek.

Este, kb. 6-7 perc. A smink miatt a két lemosóval alaposan, min. 40-60 másodpercig tisztítok.

2023. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!