Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » The Silki way vélemények?

The Silki way vélemények?

Figyelt kérdés

Fb-n reklámban láttam, hogy ez van és létezik, igazából nekem jól jönne egy ilyen, csak nem tudom, hogy ez is szemfényvesztős hírdetés, vagy van valóságalapja.

Valaki próbálta már, ha igen akkor mi a tapasztalata vele?



#hajápolás #The silky way
jan. 13. 07:10
 1/3 anonim válasza:
Most rendeltem meg, nagyon jó, tényleg minőségi, ha olcsóbb lenne biztos újravenném. Sztem szuper, tényleg csak az árral van problémám, mondjuk a minőséget meg kell fizetni
febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Természetesen nem lesz olyan ragyogó, mint a reklámban, mivel az egyértelműen photo shop, akik csalódnak, azok sztem tényleg ezért. Stúdióban, jó fények között megphotoshoppolt haj nem lesz olyan mint élőben természetes fénynél
febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a maszk vált be az tényleg jó arra, hogy puha és dús legyen a haj. De a töredezést és szálkásodást nem javította sajnos.
ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!