Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tini lanyok es fiuk, mit...

Tini lanyok es fiuk, mit ajanlanatok mitesszereknek ami nektek bevalt?

Figyelt kérdés

jan. 17. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Az oké hogy x nek beválik valami, de az nem azt jelenti hogy y-nak is. Nem egy a bőrtipusod egy itt kommentelő ismeretlenével, ergó nem fog egyformán reagálni 2 bőrtipus ugyanazon termékre.
jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hol vagy miteszeres. Mit használsz? Hogyan mivel mosol arcot.Nem elég csak egy kence a miteszerekre. Kell arclemosó, hidratáló mellé. #1
jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
dupla tisztítás, hámlasztás
jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

A mitesszerekre önmagában tényleg nem elég egy készítmény, igazából hámlasztani kell a bőrt és alaposan lemosni hogy a sok sz.r ami eltömítheti a pórusokat, távozzon. Olyasmit ami szárítja a bőrt mint alkohol, érdemes kerülni, mert csak fokozza a faggyútermelést idővel. Olajos lemosó beiktatása sokat segít, az alaposan tisztít. Rendszeres hidratálás egy bőrtípusodnak megfelelő krémmel. Nekem ezek kb nullára csökkentették a bőrproblémáim.

Szóval javasolnék neked első körben egy szalicilsav tartalmú hámlasztót

Egy olajos lemosót ami szimpi de egyébként az Elyn's labnak van egy, amit sokan dicsérnek.

Ezt én egy arcra való kímélő agyagos szappannal szoktam lemosni, de más habzó lemosó is megteszi.

Használok egy könnyű hidratálót reggel este. Pár szérummal kiegészítheted a rutint, ha szükséges.

jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!