Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már itt va.la.ki a...

Próbálta már itt va.la.ki a the SilkyWay termékeket?

Figyelt kérdés

Nagyon jól hangzik, meg a látott képek is igen vonzóak, de kételyeim vannak, hogy csak újabb marketing-fogás jó pénzért, kicsit szkeptikus vagyok.

Az ilyen posztok alatt csak az ömlengés szokott lenni a Facebookon, hogy "hú, de jó, hú de fa$za, biztos veszek még", de esetleg itt van, aki használta is, és tud releváns tapasztalatot írni?



jan. 18. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én használtam maszkot, hajbalzsamot. Nem rossz, de egyáltalán nem csoda.

Olyan, mint egy jó hajbalzsam. Mert sajnos sok van, ami semmit se csinál.

Puhább, könnyebben kezelhető lesz tőle a haj. De nem lesz extra fényes. És természetesen a károsodott részeket sem állítja helyre. Mint ahogy semmi más sem.

Én találtam olyat, ami hasonlóan jó, kapható drogériában, nagyobb kiszerelés és olcsóbb is. Szóval én már nem rendelem újra.

jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Esetleg tudsz ajánlani valamit, ami neked bevált?

Nagyon száraz, szálkás a hajam (szőkített), az utóbbi években nagyon tönkrement.

jan. 18. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most ezeket használom.

Rossmann-ban és DM-ben biztosan kapható.

[link]

[link]

jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem :)
jan. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!