Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, bajusz ellen mi a...

Segítség, bajusz ellen mi a bevált megoldás egy nőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a panaszom hogy sajnos észrevettem magamon egy ideje hogy igen csak látványosabbak a bajusz szőrszálaim mint régebben. Soha nem vágtam se gyanta tehát nem volt hozzá nyúlva de mostmár zavar engem és elakarom tűntetni, viszont hallottam hogy ha kiszedem akkor erősebb és sötétebb nő vissza ez igaz? Ha igen ezt szeretném elkerülni valamilyen módon. Tehát mit ajánlanátok mint nő a nőnek?? Köszönöm előre is! :) 20/L

febr. 6. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a DM Balea arc szőrtelenítő krémjét használom. Nekem bevált. Két hetente kell csak használni, sokáig elég.
febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ja, egyébként nem erősödik meg, ez tévhit :)
febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz se erosebb se sotetebb.

En szemoldok csipesszel szedem. Elso psr alkalommal azert fsjt meg sokaig tartott de most heti 1x tartom karban es max 5 perces folyamat.


A kremmel az a baj hogy csak a borbol kilogo reszt tunteti el, de par nap es ujra latszik. A gyanta vagy kihuzkodas meg hetekre jo

febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én gyantázni szoktam hideg gyantával. A lábra valót szoktam venni mert ugyan az mint az arcra való csak sokkal nagyobbak a csíkok. Ollóval szoktam méretre vágni utána pedig kókusz olajjal lemosom az esetlegesen odaragadó gyantát (Baleás márkát vettem)
ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
ápr. 22. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!