Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ezután a szőkítő után...

Ha ezután a szőkítő után ezzel a festékkel festem be a hajam akkor jól sejtem hogy tönkre megy a hajam?

Figyelt kérdés

A szőkítő egy garnieres, 5 árnyalat világosítós. Szóval nem a legdurvább. A festék egy schwarzkopf lenne a b11 fagyos szőke ami 3-4 árnyalat világosítást ír, ebben nincs szőkítőpor. Nem írja hogy hány %os oxival van de a szőkítés után ez nem lenne sok?

Már szőke vagyok csak világosabbat szeretnék. Félek ha szőkítés nélkül festem be a fagyos szőkével nem történik semmi változás a hajam színével.



febr. 7. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy kiváló recept arra hogyan szakadjon le a fél hajad egy pár óra leforgása alatt. Ezekben mind 12-es oxi van, tök feleslegesen mész rá két ilyen termékkel. Elég lenne leszívni megfelelő alapra minőségi szőkítővel és kíméletesebb oxival, majd utána festékkel vagy tonerrel rámenni. Ha már fodrászhoz nem akarsz elmenni egy ilyen kényes hajszínnel mint a szőke legalább egy picit több pénzt áldozz rá, lehet már mindenféle profi márkát rendelni
febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor jól sejtettem. Ezt a szőkítőt használtam már itthon korábban,igaz utána 1-3árnyalatot világosító 10-2es szőkét használtam.
febr. 7. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szokites utan arnyalsz legkisebb oxival
márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!