Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Muszáj legépelni a hajamat?

Muszáj legépelni a hajamat?

Figyelt kérdés
Csináltam ma egy hülyeséget, már nagyon bánom. Szőkítettem itthon a hajam és teljesen szalmaszerű lett, anyukám szerint leégett. Azt mondta, ezt nemigen lehet így hagyni és megmenteni. Küldött fotót a fodrásznak, aki mondta,hogy holnap megnézi,mit lehet meghagyni belőle,de a kép alapján tüsire gépel valszeg. Tisztára kivagyok, hogy így megkopasztanak. Valami mentő ötlet jó lenne.

ápr. 29. 00:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehet megmenteni, jobb letolni, hogy ne károsodjon. Megerősödve nő vissza.

Vagy vállalod, hogy széttöredező tönkrement hajad balzsamozod és talán valahogy kinéz majd. Nem lesz szép, sajnos nincs jobb hír erre válaszul

ápr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ez nullast jelent? Vagy mit???
ápr. 29. 01:11
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Amíg megégett.

Kompromisszum lehet hogy rövid, de nem 0-ás gép.

Látni kellene az állapotát,

ápr. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A fodrász tüsit mondott látatlanban.
ápr. 29. 01:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül nehéz mondani konkrétumot, de ha tényleg ennyire odalett, akkor lehet le kell tolni géppel
ápr. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is fodrász vagyok, egy képet megnéznék azért.
ápr. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül nehéz megmondani. Talán valamennyi menthető, helyreállító kezelésekkel, de alapvetően ami elégett, az kuka. Úgyis let{örne magától.
ápr. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én anno azt mondtam ilyen helyzetben, hogy egyszer az életben úgyis meg akartam nézni magam haj nélkül, és ha már így alakult, szedjük le most az egészet bőrre, borotvával. Érdekes élmény volt ezt megtapasztalni, fura, de valahogy mégis nagyon tetszett. Szerintem nagyon bánnám most, ha akkor nem használom ki azt az alkalmat, hogy kipróbáljam :) gondold meg te is. Utána persze szép egészségesen visszanőtt a hajam, és hab a tortán, hogy közben egy csomó olyan frizurát kipróbálhattam, ahogy nőtt, amire normálisan nem került volna sor :)
ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 és ugyanezért lettél kopasz?
ápr. 29. 08:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9: igen, sikeresen tönkretettem a hajam úgy, hogy mindenképpen le kellett vágni nagyon rövidre... és akkor mondtam, hogy ezzel az erővel már kipróbálhatom a kopaszságot is, úgyis kíváncsi voltam rá.
ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!