Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel hova kell fordulnom?

Ezzel hova kell fordulnom?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve bevan törve a körmöm,nincs és nem is volt soha műkörmöm, én rövidre vágom, a betört körmömet már teljesen a törésig levágtam, de egyszerűen újra és újra betörők, sőt a körmömön van egy fehér csík,mintha odáig kellene ,hogy betörjön.. mit lehet ezzel kezdeni?
febr. 7. 21:35
 1/6 anonim válasza:
A fehér csík olyan, mintha ott be lett volna hajtva?
febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, hosszában van az a fehér csík,olyan mintha addig kellene ,hogy beszakadjon, de már több mint fél éve küszködök vele, teljesen levágom,ugye a betoresig, de van, hogy még így is beleakad valamibe és kezdődik elölről
febr. 7. 21:52
 3/6 anonim válasza:

Valószínű, hogy a sérüléskor ott megroppant, azért törik be odáig.

Meg kellene erősíteni valamivel a körmöt. Talán a körömlakk is elég lenne. Valahogy védeni kell, hogy beszakadás nélkül le tudjon nőni.

Gyógyászati segédeszköz boltban talán, tudnak valamit adni rá.

febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Beakadás/újabb beszakadás ellen még az is jó lehet, ha ragtapasszal leragasztod addig amíg ez a veszély fenyegeti.
febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a legjobb szó rá, hogy tényleg úgy néz ki,mintha megroppant volna, körömlakkot próbáltam, de ugyanez ,hogy beakadt és tört tovább, de igen az jó ötlet,hogy leragasztom ,vagy fogalmam sincs , de köszönöm a válaszodat!
febr. 7. 22:14
 6/6 anonim válasza:
Szia nekem nem pont ilyen volt de miutan leszedettem a mukormom es nagyon elvekonyodott az igazi kormom hetente ricinusolajjal kenegettem rajta hagytam minimum fel orat es vekony sima atlatszo koromlakkal fedtem le hogy vedve legyen. Egy probat meger, nekem 2,5 honap alatt a nagyresze lenott a serult koromnek es megerosodott az egesz
febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!