Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krém arcra...

Szőrtelenítő krém arcra bevált valakinek?

Figyelt kérdés

55 éves nő vagyok, még eddig nem szőrtelenítettem az arcomat, de egyre több apró szőrszál jelenik meg az orrom alatt és az államon.


Evelin márkájú szőrtelenítő krémet vettem a Rossmann boltban, amire az van írva, hogy arcra is jó. Még nem használtam.



febr. 27. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlanám, csúnya irritációt tud okozni. Ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, nézd meg először egy kis pontban az arcodon, hogy reagál rá a bőröd.
febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Borotva egyszerűbb.
febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem javaslom arcra.
febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem okoz problémát arcon.
febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Rettenetesen kiszárítja az arcbőrt, illetve ha egy kicsit is tovább hagyod fent, lehámlik az egész. Foltosan vörös leszel napokig.
febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Inkább bajuszgyanta, nem kell túl sűrűn, teljesen sima lesz és lehet venni otthonra kész gyantacsíkot. Én azt használok, illetve néha kozmetikussal gyantáztatom.
febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, miért pontoztatok le, több, mint 10 éve borotválom az arcom, semmi baja.


Akinek van bőrápolási rutinja, nem fog szőrtelenítő krémmel belekavarni. A gyanta nem mindig szed ki mindent, és ha rendszeresen hámlasztasz, esélyes, hogy a bőrödet is letépi. (Tapasztalat.)

febr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Én sem értem #7 es ezt a lepontozást.Valaki elmondja,hogy NEKI mi vált be,erre lepontozzák,mindegy is...

Anyum is borotválja,én is borotválom az arcomat évek óta,semmi bajt nem okozott.L.

febr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!