Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akneroxid krém hatásos a...

Akneroxid krém hatásos a pattanások ellen? 19/f

Figyelt kérdés

Nincs sok pattanásom, 2-3 gyulladtabb szokott kijönni az arcomon.

Egyik haverom az Akneroxidra esküszik, olyan szinten, hogy tavaly amikor fesztiváloztunk 2 hetet ott is ha nem is minden este, de minden második este bekente vele az arcát. Azt mondta, ha kihagyná 2 hétig a dolgot megint olyan lenne az arca mint egy 15 éves pubertásnak :D de most meg így olyan az arca mintha bababőre lenne, szép tiszta



márc. 7. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos, hogy ugyanaz áll nálatok a háttérben. Tehát valakinek hatásos, valakinek pedig fabatkát se ér. Nekem például a tejtermékek okozták. Kenhettem volna akármivel, amíg azt nem iktatom ki az étrendemből.
márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Mosdani kéne hagyományos háziszappannal.

Az leviszi a zsírt az arcról, és eléggé ki is szárítja, hogy ne legyen ilyen probléma.

Elég reggel, meg este, és század annyiba kerül, mint egy flancos krém, ráadásul tiszta is lesz a bőröd, tehát nem is marad rajta az a sok baktérium, amiket a krémmel megetetsz csak.

márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Igen, hatásos, nagyon is. Csak rettenetesen szárítja a bőrt. Én úgy szoktam, hogy egy fél borsónyi mennyiséget összekeverek a hidratáló krémmel a kezemben, és felviszem azokra a helyekre ahol nagyon jellemzően előjönnek a pattanások.
márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Próbáld ki, de vigyázni kell vele mert erős cucc. Az 50 mg/g-os gélt használd, ez bőven elég lesz.

Azt tudni kell, hogy a benzoyl peroxide nagyon erősen szárítja a bőrt.

Ha csak néha jön ki egy-egy pati, akkor csak arra a területre kenj vékonyan max. napi 1x. Utána ápold arckrémmel, hidd el jól fog esni a bőrödnek.

Mint mindenhez ehhez is idő kell, nem fog egyből hatni, nincs olyan csodaszer, ami pikk-pakk eltüntet minden ragyát.

márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!