Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti hányszor mennyi ideig...

Heti hányszor mennyi ideig kell befeküdni a szoliba, hogy nagyon sötét barna szinte fekete legyek?

Figyelt kérdés
Be akarom festetni a sötét barna hajamat feketére, és nem akarom hogy sápasszon a fekete. Hiába van közép barna kreolos bőröm már eddig a szolis sose engedett 10 percnél tovább befeküdni a szoliba. De így nem leszek fekete. Mit csináljak?

márc. 10. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Mi az, hogy nem engedett? Anyukádé a szoli, vagy mi?? Xd Ha meg ott ilyen akadékoskodós a személyzet, miért nem mész máshova?
márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már váltottam, most váltottam a héten mert az előző helyen is ilyennek voltak. Undoritóak.
márc. 10. 08:28
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Fokozatosan kell növelni a mennyiséget, nem tudom, hány perccel kezdtél, de ha tízzel szeretnél, az a kreol bőrnek is sok. Én fehérebb bőrrel 6 perc alatt rákvörösre égtem. Gondolom ők látják hogy mennyire vagy barna és úgy ítélik meg hogy 10 perc sok lenne neked. Miért lenne okuk nem megengedni hogy több pénzt költs náluk? Nyilván szeretnék elkerülni hogy megégj, aztán őket okold.
márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2020 óta szolizok. Elöször 4 percig mentem sokáig aztán 6 majd 8.
márc. 10. 08:59
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Mindegy csak fokozatosan tedd, hogy fokozatosan menjen tönkre a bőröd a szoli miatt.
márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor már vagy olyan barna, hogy ne sápasszon téged ez a hajszín. Lényeg hogy nagyon sötét barna árnyalatot kell választani, nem pedig egy kékesen csillogót, az mindenkitől nagyon elüt.
márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a kékes nem is tetszik.
márc. 10. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj minden nap. Akkor hamarabb leszel ráncos, bőrrákos. De legalább jó barna leszel
márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem megyek mert akkor hamar elfogy a bérletem
márc. 10. 10:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyél újat. Különben sosel mesz elég sötét a bőröd.
márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!