Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fested (majd) az ősz hajadat...

Fested (majd) az ősz hajadat vagy meghagyod természetesnek?

Figyelt kérdés
Nekem mondjuk mázlim van mert egy szál ősz hajam sincs 37 évesen. De én tuti nem fogom festeni. Ti hogy vagytok vele?
márc. 11. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Elég korán elkezdtem őszülni, talán a 30-as éveim közepén. De már jóval előtte is festettem a hajam és azóta is. Most 50 éves vagyok, szinte teljesen ősz, de a festék szépen eltakarja.

Az biztos, hogy még sokáig festés lesz, csak majd színárnyalatot kell váltanom, mert a mostani már nem biztos, hogy 60 évesként is jól fog állni.

márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs korán a 30as éveid közepén őszülni. Nekem az összes ismerősöm őszül már 35 körül.
márc. 11. 15:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

37 vagyok szintén, nincs ősz hajam, vagyis nem tudom, mert jelenleg is festve van, sötétebbre az eredetinél, sokkal fiatalabbnak, kb. 28-nak nézek ki sötétebb hajjal, így festem, igen.

Amin tudok, mindenen fogok változtatni a jó ízlés határain belül.

márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se anyukám, se apukám nem őszül, pedig 70 körül vannak, úgyhogy lehet, hogy én sem fogok. Anyai nagyanyámnak viszont hófehér haja volt már ennyi idősen. Nekem szőke hajam van, ilyenre könnyen lehetne festenk, úgyhogy simán.
márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én annyira kíváncsi vagyok,milyen lennék világos hajjal..festetlen sötétbarna vagyok. Remélem megérem a fehér hajat :)
márc. 11. 15:16
 6/18 Metionin ***** válasza:
16 éves korom óta festem a hajam, valószínűleg őszen is fogom. Nem áll jól a világos szín, eredetileg is szőke de sajnos nem szép. Néhány ősz hajszálam van már régóta, a lenövésen látom. Sőt már kamaszkoromban volt vagy kettő. A szüleim ebben a korban (33) már csaknem teljesen őszek voltak.
márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

21 éves korom óta festem sötétbarnára, mert az eredeti hajszínem ocsmánysemmilyenszőke, úgyhogy ősz ide vagy oda festeni fogom

37N

márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon világos szőkére festetem
márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47 éves vagyok és alig észrevehetően őszülök, halántéknál van egy pár szál. Mivel dús hajam van nem igazán szokták észre venni, csak ha összefogom. Életembe talán kétszer volt festve a hajam. Még nem döntöttem el mi legyen, de ha nagyon zavar akkor lehet hogy festeni fogom a természetes színére.
márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha csak pár tincsem kezdene őszülni, biztosan festetném, de ha ezüstös lenne mindenhol, akkor szerintem ráfeküdnék az ezüst hajszínre hogy szép egyenletesnek és természetesnek tűnjön. Egyszer láttam olyat idősebb nőn elől fehérebb tinccsel és nagyon tetszett. 25N
márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!