Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fested (majd) az ősz hajadat...

Fested (majd) az ősz hajadat vagy meghagyod természetesnek?

Figyelt kérdés
Nekem mondjuk mázlim van mert egy szál ősz hajam sincs 37 évesen. De én tuti nem fogom festeni. Ti hogy vagytok vele?
márc. 11. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Eredetileg hamvasbarna vagyok, mézszőkére festem, az őszülés ebben nem fog befolyásolni.
márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36 éves vagyok, 14 évesen kezdtem őszülni, jelenleg szerintem 20% körül járhat az ősz szálak aránya. A fene tudja pontosan, a becslés sosem tartozott az erősségeim közé. Amíg még vastag szálú és dús volt a hajam, addig nem zavart, de mostanra már pókhálóvá vékonyodott, ezért festem (nagyon sötét gesztenyebarnáról feketére).
márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenképp festetni szeretném. Középbarna hajam van, valami ehhez hasonlót fogok majd festetni is. De remélem még sokáig nem fogok őszülni.
márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kb. 25 évesen kezdtem őszülni (anyukám is). Én nem tudom magam elképzelni ősz, vagy akár világos hajjal. Egy ideig próbáltam középbarnáre világosítani, a terv az volt, hogy majd fokozatosan kivilágosítom, de abszolút nem én vagyok, így újra sötétbarna lettem. Igaz, sűrűn kell festeni, kb. 3 hetente, de így érzem jól magam a bőrömben.
márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan családtagom, aki már 30 évesen tiszta ősz volt, és van akinek 50 évesen is csak 3 ősz hajszála van. Kitudja én mit örököltem. :D De szerintem én fogom festeni. Attól is függ, hogy hogy áll majd az ősz.
márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Majd meglátom milyen lesz, de alapvetően szeretném elkerülni a hajfestést ha lehetséges.
márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm nagyon látványosan behirdette, hogy akkor ő most nem fog festeni, vállalja a természetességet. Hagyta lenőni a haját, nagyon büszke rá. Lehet, bennem van a hiba, de én valahányszor ránézek, mindig egy öregasszonyt látok, szerintem nagy hiba volt. Negyvenes, csinos nő lenne, de a hosszú ősz hajával hatvannak néz ki.
márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok ősz hajszálam van, a fejem tetejét és az arcom körül főleg (természetesen még véletlen sem a tartómnál, ahol a kutya se látja), és egyelőre nem gondolkodom a festésen. Vasalom a hajam, ami hosszú, mell alá ér, és ha még festegetni is elkezdeném, akkor vagy a hosszáról vagy az egyenességről kellene lemondanom, és mindkettő fontosabb, mint az ősz haj eltüntetése. Majd ha úgy látom, hogy már nagyon öregít, akkor újragondolom, de egyelőre fiatalos az arcom, úgyhogy nem érzem sürgetőnek eltüntetni.
márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!