Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nő vagy az alábbi hajjal:...

Ha nő vagy az alábbi hajjal: mell alá érő, festetlen, ugyan nem lapul le de vékonyabb szálú, egyenes-hullámos textúrájú; akkor leírod, milyen hajápolás vállt be, ami segített lenöveszteni?

Figyelt kérdés
Köszi!
márc. 12. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Csak az idő és a türelem.

Mikor nagyon károsodott volt, akkor olaplex 3-at és 6-ot használtam, később már csak "sima" professzionálisat pl L'Oreal pro longer. A sampon és balzsam mindegy milyen, volt professzionális és drogériás is. Meg ami még fontos az a hajolaj.

márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na a hajolaj, azt már én is megállapítottam még gimis koromban, alap lett teljesen. A fésülködés csakis amiatt lehetséges. :D Köszi a tippeket.
márc. 12. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit még kihagytam azok az egyéb technikai dolgok. Pl a fésű kíméletes legyen. Ha szúrja, karistolja a kezed, az a hajadnak se lesz jó. Ebben én a tangle teezerre esküszöm és abból is a Wet detanglerre. Aztán a pakolást és a kondicionalot érdemes belefesulni a hajba, hogy tényleg mindenhová jusson. A fesulesnél maradva alulról felfelé kell haladni. Ha vizes a hajad ne dörzsöld, hanem finom mozdulatokkal csavard ki a vizet.


Ezen kívül érdemes kímélő hajviseletre váltani (laza fonás, konty).


A hajszárító is lehet professzionális(whal/moser). Én sokkal szebben tudom ezekkel megszaritani, mint pl egy Remingtonnal. Amit még szeretek használni az a mikroszálas turbán. Abba csavarom a hajam mosás után.


Ezenkívül meg még sima multivitamint szoktam enni.

márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat!!!
márc. 13. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!