Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mást is ennyire megvisel egy...

Mást is ennyire megvisel egy hajvágás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,most jöttem haza a fodrásztól és borzasztóan el vagyok keseredve... Mivel 2-3 éve félig körbe volt nyírva a hajam,illetve fokozatok voltak benne ( akkor volt kb állig erő) úgy nőtt vissza hogy a vége nagyon nem volt egyenletes, úgyhogy elmentem a fodrászhoz hogy kijavítása.. kb mellig erő hajam volt, és most vissza lett vágva vállig... Igazából csak elkeseredésből írok ide hogy találjak még olyan rokonlelkeket akik hasonlóan éreznek, osszátok ti is meg a ti történeteiteket

márc. 18. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Több vagyok, mint szőr.
márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze, nem is így gondoltam😁
márc. 18. 21:37
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. most van életemben először jó hajam év eleje óta. Alapból nagyon kis nyomi szegény, alig pár szál, semmi tartása nincs. Sokszor jöttem ki úgy fodrászoktól, hogy már akkor sem volt szép, mert egyszerűen nem tudtak vele mit kezdeni :( Úgyhogy átérzem. Azt tudom javasolni, hogy keress másik fodrászt.
márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Én ezért nem járok fodrászhoz. Minek? Otthon a férjem ingyen is el tudja cseszni. De igazából nem is szokta elrontani.
márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nos, nálam ez nem a fodrász hibája volt, egyszerűen nem volt mit tenni :((
márc. 18. 23:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A 15 éves lányom egyszer úgy tönkretette a haját szőkitéssel,hogy a feleségem kénytelen volt tüsire nyírni.
márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ajjaj,akkor ahhoz képest még jól is jártam
márc. 18. 23:20
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben vágtam állig a saját hajamat, mert annyira tönkrement a folyamatos festéstől, úgyhogy pontosan átérzem :/ Ennél már csak az lesz rosszabb mikor pont olyan kellemetlen lesz a hosszúsága, hogy váll alá ér de a tarkómnál még mindig nem elég hosszú hogy lófarokba kössem :D
márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Átérzem, bár nálam a fordított probléma szokott lenni.


Rövid a hajam, és ezek nem mernek rövid hajat vágni. Nem értenek a hajnyíróhoz csak az ollóhoz.

Mutatom neki, hogy akkor a két millissel kapja le az oldalát, de a két centissel megy neki.

Így a fele furán tüsi és kiáll, a többi meg a szemembe lóg.


Emiatt inkább férfiakra szakosodott fodrászhoz járok csajként, mert azok hozzá vannak szokva a rövidhez, tudnak szép átmenetet...

márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon szexi, mikor valaki van annyira csajos, hogy mer gépelt hajat hordani.
márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!