Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mást is ennyire megvisel egy...

Mást is ennyire megvisel egy hajvágás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,most jöttem haza a fodrásztól és borzasztóan el vagyok keseredve... Mivel 2-3 éve félig körbe volt nyírva a hajam,illetve fokozatok voltak benne ( akkor volt kb állig erő) úgy nőtt vissza hogy a vége nagyon nem volt egyenletes, úgyhogy elmentem a fodrászhoz hogy kijavítása.. kb mellig erő hajam volt, és most vissza lett vágva vállig... Igazából csak elkeseredésből írok ide hogy találjak még olyan rokonlelkeket akik hasonlóan éreznek, osszátok ti is meg a ti történeteiteket

márc. 18. 21:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
59%
Én nagyon szeretek új stílusokat kilábalni és frissíteni a hajam. Sokkal jobban érzem magam és stresszmentesebbnek. Próbálj arra gondolni hogy így mennyivel jobb de ha végül megbékélsz vele akkor pedig felesleges az egész
márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez inkább valami önértékelési probléma lehet. Hogy szerinted nem vagy szép a rövidebb hajjal, nem áll jól, mások mit szólnak hozzá, másoknak szép hosszú hajuk van.
márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nek ez a helyzet, volt már félig fel nyírt, fülig érő hajam... Azt növesztettem meg mellig, és azért sajnálom annyira
márc. 19. 06:20
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
De mit sajnálsz rajta, ha úgyis meg fog nőni? Le tudod írni, milyen érzések vannak benned? Mi az első, amit összekapcsolsz azzal, hogy levágták a hajad?
márc. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hm,ezt nem tudom konkrétan össze kapcsolni semmivel,hogy most rosszabbul nézek ki vagy valami, inkább az az időszak jut az eszembe amikor növesztettem rövidről és mennyi idő volt...
márc. 19. 10:14
 16/21 anonim ***** válasza:
Férfiként örülnék, ha a barátnőm egyszer meglepne és rövidebb hajjal állítana haza :) Szerintem aranyosabb. Szóval ne légy elkeseredve. De azt is tudom, hogy ezzel egy ritkább véleményt képviselek.
márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

a hajammal már tényleg kezdtem mindent is

Voltam kék,lila,piros, rövid,nagyon rövid,felborotvált,stb... Most viszont már egy ideje a sima feketén vagyok és növesztettem, érdekelt milyen lenne nagyon hosszúra,de ez akkor majd később fog kiderülni:)

Az én barátom is nagyon dicséri most ahogy áll,velem ellentétben xd

márc. 19. 20:52
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
engem maga az élmény frusztrál, idegesít hogy valaki a hajamhoz nyúl meg a small talk, de a végeredményben meg az a nagyon zavaró hogy hiába csinálja meg vhogy egy fodrász, utána nem úgy áll szinte sosem mert eléggé rakoncátlan a hajam, nagyon vastag, nagyon random irányokban hullámos, és nagyon fluffy, de idővel megtanultam kedvelni ezt a hajtípust. főleg mióta magamnak vágom, most rövid hajam van és nagyon kedvelem
márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Átérzem, mondjuk szabad kezet adtam fodrásznak, úgy ültem le hogy azt csinál amit akar. Nos, csukott szemmel vártam a csodát, vállig érőből állig érőt nyírt, tömzsi frufruval és vörire festett.
márc. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

19, - es, és mi volt a reakciód?

Én már feladtam a fodrászhoz járást , a férjem csinálja évek óta a hajam.

márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!