Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A geek and gorgeus stress...

A geek and gorgeus stress less széruma hatásos lehet gyulladt pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Alapvetően száraz bortipusom van, mostanában mégis egyre több brutal pattanás jön ki rajtam. Mivel több márkás, jominosegu terméket is rutinszerű használok, illetve teákat is iszom a hormonális pattanás kialakulása ellen fogalmam sincs, mitől jöhettek ki. Az egyre növekvő,hosszantartó stresszre gyanakszom, bár az ellen nem sok mindent tudok tenni. Ez a szérum esetleg segíthet?

ápr. 1. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített semmit, viszont ez nem jelenti azt, hogy neked sem fog. Fogaiddal minden rendben? Csak azért kérdezem, mert nekem 2 gòcos fog okozott gyulladt pattanásokat, kezelve lett a probléma, azòta tiszta az arcom.
ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudok adni japán kristálygombát, az kitisztít minden mérget a belekből de külsőleg is használható.

Elképzelhető, hogy olyat ettél amitől előjöhettek plussz itt a tavasz, a hormonháztartásra is hatással van.


Itt egy link a gombáról ha érdekel.

[link]

ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze rá van írva a flakonra, hogy 'stress', de ez nem egy stresszoldó termék, hanem 'stresszelt' = érzékeny bőrre való. A gyártó sem ezt ajánlja pattanások kezelésére, hanem a cheer up-ot. Olvasd a termékleírásokat, a Geek tök normális cég, szerintem jók a tájékoztatók.
ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!