Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellek kozott pattanasok? 17/L

Mellek kozott pattanasok? 17/L

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy melleim de mostanaban elkezdtek kisebb pattanasok kijonni kozejuk meg 1-1 db van mar rajtuk is. Mit csinaljak veluk es hogy tudom megelozni hogy tobb legyen?

ápr. 2. 11:46
 1/7 anonim válasza:
26%
Mutasd
ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

egyél kevesebb olajos ételt. majonéz is offos.

én bőrgyógyásznál voltam régen ezzel írt fel ilyen szárazító gyógyszert. Patikában hátha tudnak segíteni.. kérdés kiadják e recept nélkül.

ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
egyébként azt hittem a lányok sokkal korábban pattanásosak. én voltam 17 évesen de én fiú vagyok. nálatok az a korszak inkább 14-15
ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Istvan485 ***** válasza:
Kezelnem!!!
ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

A pattanásra tökéletes egy egyszerű púder, akármelyik boltban lehet kapni, nem drága, nem vényköteles, és teljesen jó.

A lényeg a szárító hatásuk!

Fürdés után használd az érintett területeken, és kész.

Nem kell ezt túlparázni.

ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászom tanácsa a pattanásra: Ne szárítsd. Használj rózsaszín kupakos garnier micellás vizet zuhanyzás után (ez amúgy arcra is jó), illetve hidratáló krémet. Ha esetleg problémás a bőrtípusod, érdemes lehet neked is felkeresni egy bőrgyógyászt vagy kozmetikust, aki tud segíteni hogy milyen termékeket használhatsz a bőrödre, valószínűleg pontosabb és korrektebb választ fog adni mint itt bárki látatlanban.
ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, ez az. Sok link, elavult módszereket tanuló kozmetikuska terjeszti a baromságait, hogy “szárítani” kell az egyébként is problémás bőrt”. Felírnak valami alkoholos borzalmat, amitől csak rosszabb lesz a helyzet.

Érdemes kipróbálni az aloe vera gélt.

#3: Van, akit egész életében kísértenek a pattanások, ciszták, és nem múlnak el a tini korral. Hormonális okai is lehetnek, allergia, nem megfelelő arctisztítás, rosszul megválasztott arcápolási termékek is okozhatják.

Ezer dolog okozhat pattanásokat, és nem mindegyikre ugyanaz a megoldás. Az ilyen sz@rokkal nem tudod “leszárítani” a pattanást, mert sokkal mélyebben van. Helyette szétmarod a felső rétegét. A púder pedig eltömíti a pórusokat, amitől csak több pattanás és mitesszer keletkezik. Tág pórusok és reaktív bőr esetén egyáltalán nem ajánlom.

A Skinsmart, Pálfi Kincső és TP Makeup Petra videóit ajánlom a témában.

ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!