Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Újpesten hol találok fodrász...

Újpesten hol találok fodrász kellékest (hajfesték kellene)?

Figyelt kérdés

Pici babám van, így csak itt a környéken keresek üzletet ahová babakocsival is el tudok menni.

Wella perfect coleston-t keresek.


2010. nov. 5. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahol van az Árpád úti OTP,ott a kis utcában van egy fodrászkellékes. :) Bár attól függ,Újpest melyik részén laksz.. :)

18L

2010. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú de jó, nagyon köszi.Kb. onnan tíz percre lakom csak még soha nem mentem be abba a kis utcába. Úgyhogy holnap már megyek is a bébivel.Még egyszer köszi:)
2010. nov. 5. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Van egy a Stop Shopban,egy pizzéria mellett kb.3 üzletre,de tudok jobbat.

Újpest központ és Városkapu között van,ahogy kijössz a piacról,ne azon a soron indulj el,ahol a kínai üzletek vannak,hanem a másik irányba.Ahol van egy bank abba az utcában találod.Téglás épület,alatta soksok féle bolttal,na és ott találsz majd egy fodrászkellékest. :-)

Magyarázni sajnos nem tudok valami jól,remélem érthető így is. :)

2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a másik címet is.Pont nemrég voltam abban a téglás épületben csak az emeleten a gyógyászati segédeszköz boltban.Alól meg sok kis üzlet van, ruhás, antikvárium stb.

azt hiszem akkor holnap mégsem babakocsival megyek hanem felcsapom a kengurut.

Nagyon köszi,jó úton haladok az új hajszínem felé:)

2010. nov. 5. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Legalább erősödik is a kismama kicsit :)

Megkérdezhetem,hogy mennyi idős a pici,és hogy milyen színű hajat szeretne a kedves kismama? :)

2010. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kisfiam van, most volt 20-án hét hónapos :)

Én 35 vagyok,első babás anyuka. Már vagy tizenöt éve szőke vagyok,és most szeretnék egy kicsit sötétebbet.A Wella-nál láttam olyat ami tetszik.

2010. nov. 5. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Óh értem :)

Sikerült festéket vásárolni? :)

2010. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, kaptam,majd fodrász festi be remélem jó lesz.

Már igazán rám fér egy kis tatarozás :)

2010. nov. 7. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!