Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik Budapesten olyan...

Létezik Budapesten olyan fodrász, aki hajfesték leszivatását és utána ráfestést max 5 ezerből megcsinálja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a havi festés, mosás, vágás, szárítás egy 10es. Mondjuk ez egy márkás szalon, és kevésbé márkásabbakban is eköról láttam az árakat, de nem merném mással csináltatni. Vannak ezek a Marika néni típusú eldugott szalonok. Remélem érted mire gondolok. Az ilyeneknek kedvezőbb az áruk. És ha mázlid van kifogsz egy olyat, ahol egy idősebb, kedves nénike megcsinálja. De én a magam részéről nem mernék kísérletezni.
2011. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Déli pályaudvarnál van ilyen olcsó szalon, az nem tudom, hogy ezt mennyiért vállalja.
2011. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket. A Marikanéni féle fodrászokat inkább elkerülöm, bár tény hogy olcsón megúsznám, de valószínüleg fél hajam odaégne... Ami az pénzt illeti, lehet rá tudok szánni max 10 ezret. Nehéz ügy ez. De tényleg ha tud valaki jó fodrászt, vagy viszonylag olcsó mesterfodrászt az is jöhet.
2011. febr. 21. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz utána olyan fodrásznak aki házhoz jár. Azok olcsóbbak.
2011. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!