Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen (link) hajakat...

Az ilyen (link) hajakat mennyiért csinálná meg egy fodrász?

Figyelt kérdés

Persze nem mesterfodrászok árait kérem...

és csak kb.-ra kérdezem az árakat:

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]


2010. dec. 29. 20:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jah és nekem vállig érő fekete (talán 1-2 centivel hosszabb)hajam van
2010. dec. 29. 20:52
 2/14 anonim ***** válasza:

Csak be kell rakni nagy csavaróra(Ha vágatni nem akarsz)

Ez akkor a legjobb ha veszel csaarót és megcsinálja barátnőd,anyukád vagy ha ügyes vagy akkor Te magad.

A fodrász(felénk)olyan 1500Ft-ból megcsinálja.

Ha vágatsz is akkor 3-4ezer ft

2010. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
izé rettentően sötét barna...csak hát messziről mégiscsak fekete :D
2010. dec. 29. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:
6 ezret mondanék rá. De én a helyedben vennék egy hajcsavaró készletet és neki állnék gyakorolni, mert szerintem nem éri meg, hogy beállítsa és három nap múlva úgy nézz ki, mint egy "szopott gombóc" (mi így mondjuk xD)
2010. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
oh köszi :) nem vágatni nem akarok. Szóval olyan 1000-2000 között kijövök ...hmmm
2010. dec. 29. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én mondjuk pesti vagyok itt van fodrászom. Ha már az állad alá ér, képesek lehosszúzni és annak megfelelően számolni. Na meg, tuti vágni fog, mert hát miért is ne, "ebből a hajból így nem lehet megcsinálni." Ha festetnéd is, hogy világosabb elgyen, akkor még dobjál rá vagy 5ezret, mert világosítani kell, aztán meg színre festeni. Nekem két éve a rövid és félhosszú köztni hajam vágása és feketéről barnára festése volt 7ezer és úgy örültem, hogy nem volt drága...
2010. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nos az a helyzet,hogy ezt nem hétköznapi viseletre szánnám :D A gond meg az ,hogy pénzünk most nincs ilyen cuccokra..ehh szóval..marad a fodrász .
2010. dec. 29. 20:56
 8/14 anonim ***** válasza:
hogy lenne már 6000?
2010. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ha nem ilyen a haja, akkor le is vágja neki, utána meg berakja.
2010. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Képzeletben nyújtsd ki azt a hajat, ez már bőven hosszúnak számít és a hosszú vágás-szárítás az drága dolog.
2010. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!