Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés otthon, de hogyan?

Hajfestés otthon, de hogyan?

Figyelt kérdés

kávébarna (majdnem fekete)volt a hajam,szőkét szeretnék,ezért kb.2 hónapja voltam fodrásznál,melíroztuk.

a végét,ahol nagyon sötét a hajam egyáltalán nem szívja a hidrogén.

hogyan lehetne világosítani?


2011. jan. 2. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább ne próbálkozz otthon, mert teljesen tönkremehet a hajad. Tudom, a fodrász drága, de ha netalán megég a hajad, akkor többe fog kerülni a helyreállítás, nemszólva arról, hogy sokat kell majd vágni a hajadból.
2011. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy! Fodrász! Kizárólag!
2011. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

a fodrász aki tényleg jól megcsinálta mindig a hajam nagyon drága,25 000 forint lett volna a festés,melír vágás nélkül.

akinél voltam nála 11 000 forintot fizettem de pocsékul vágott a festés meg...

2011. jan. 2. 13:51
 4/14 anonim ***** válasza:

25.000?? Meg 10.000?! Hová a csudába jársz te fodrászhoz?

Ennyiért itt nálunk már hajhosszabbítást is kapsz...

2011. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez tényleg abszurd nekem is.

Anno a fodrászom kb 3ezer forint körüli összegért csinált a fekete hajamból szép rézvöröst.. (mondjuk nem is hosszú, kb állig érő hajról beszélünk)

Jelenleg még kétezer forintba kerül nála, ha csak vágatok..

2011. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jah és a kérdésre is válaszolva: SEHOGY!

Keress egy másik jobb és olcsóbb fodrászt.. nem kis falat dologra készülsz...

2011. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, ez nagyon nagy meló, meg valószínűleg olyan helyre megy ahol PROFESSZIONÁLIS termékekkel dolgoznak és nagyon odafigyelnek a hajára. Ilyen az én hajammal is volt, pont ugyanez, először elmentem egy olcsóbb fodrászhoz ő 12-ért csinálta meg közép szőkére, de sávos maradt a hajam, úgy hogy elmentem egy mesterhez, aki 23-ért meg csinálta sávmentesen gyönyörű szőkére. Szóval azt ajánlom hogy spórolj, mert ezt csak igazán jó fodrász tudja megcsinálni szépre. Ha kérdezi mi történt a hajaddal mindent mondj el, hogy szívták-e már le stb. mert hogyha nem mondod ő leszívja még egyszer és tőből letörik a hajad.
2011. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

a 11.000-res az a 9.kerületben.

a 25.000-res úgymond csak nekem baráti áron pedig a Némethy szalonban ajánlotta a fodrász,akihez sokat jártam,tényleg nagyon profin csinálja a hajat,de ez a 25.000 nekem rohadtul sok.

2011. jan. 2. 14:05
 9/14 anonim ***** válasza:

te jó ég....nálunk 5-7 ezer forint között van a festés vágással együtt.

Szntem sürgősen válts fodrászt...és csak fodrásszal festesd..én is megpróbáltam egyszer...vörös lettem :S

2011. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... itt az eldugott, kicsi kis Pesten még soha nem fizettem 5000-nél többet festés+vágásért...

(Mellesleg, csak mestervizsgát tett fodrász nyithat szalont, és nem attól lesz valaki "mester", és jó fodrász, hogy szerepelt a TV-ben...)

2011. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!