Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Okozhatja-e a haj túl gyors...

Okozhatja-e a haj túl gyors zsírosodását egy sampon, csak mert korpás hajra való?

Figyelt kérdés

Head and Schoulders, gyorsan zsírosodó hajra típusú.

Nincs ráírva az sem, hogy mindennapi hajmosásra alkalmas. Gyakorlatilag szinte mindennap hajat kell mosnom, 2 nap után már cafatokban lóg...

Bővebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1453..


2011. jan. 23. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jók ezek a gyorsan zsírosodó hajra való samponok, márkától függetlenül. Nagyon tömények, kiszárítják a hajat, az összes zsírt kiszívják belőle (pedig a hajnak szüksége van a természetes faggyúra). Ezt megpróbálja a fejbőr kompenzálni, és még több zsírt termel.
2011. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sikerült teljesen összekeverednem. :)

A meglévő samponjaim is mind félig vannak, mert van még a barnás színezősamponból, a vörösesből, Elvital, Glem és a fenti márka is. Mindegyik félrerakva, és reménykedve a csodában, hogy na majd a következő... Majd egy 3/4 éve a Head and Schoulders. Persze néha használom a régieket is, hogy azok is fogyjanak. Aztán hajvégápolóból is több márka.. teljes káosz.

És persze mindez zsíros hajra...

Most akkor kezdjem el a normál hajra való polcot kipróbálni?


Komolyan hajlok az Antal Valis módszerekre, de sajn nem tudok rá annyi időt fordítani.

2011. jan. 23. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen antal valis módszerekre gondolsz?
2011. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmik, de van saját oldala is:

[link]

2011. jan. 24. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom megnyitni. De láttam már régebben az oldalát. Vannak jó dolgok, de szerintem kicsit túlzásba viszi.
2011. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!