Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválom ott lent, de már...

Borotválom ott lent, de már nagyon erős a szőrzet, mivel szőrtelenítsem, hogy ne legyen ilyen erős?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

ha birod a gyantát akkor az,bár gondolom azért borotválod,mert nem birod a gyantát.:S ahogy énsem...

van olyan h végleges szőrtelenítés esetleg...mást nem tok.:)

2009. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy erős, és csináltasd meg a gyantázást. Én majd elájultam, annyira fájt, de inkább szenvedek egyszer 5 percet, mint hogy mindig borotváljam magam és teljesen kikészítsem a bőrömet. Már az első alkalom után sokkal gyengébb lesz a szőr. És még annyit, ha nem kozmetikussal csináltatod, hanem otthon csinálod magadnak, akkor vegyél alkoholt, vagy valami fertőtlenítőt, mert akár vérezhetnek is a szőrtüszőid, és be is gyulladhatnak.
2009. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy időben én is gyantáztam,de nem sokáig bírtam,mert magamnak elég macerás és nagyon fájt minden alkalommal. Na meg a bikinivonaltól nem ajánlatos beljebb gyantázni, mert bedagad! Marad a borotva:(
2009. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kozmetikusként a gyantát ajánlanám! Nem leányálom de koptatja a szőrt az biztos és mindig kevésbé fáj azért nem olyan vészes! És nem is olyan drága! Próbáld ki! Remélem segíthettem ha kérdésed van írj!
2009. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én epilálom egy ideig bírom aztán a többi borotva. Először csak nagyon keveset de mára már ha nagyon nagy a türemem és afájdalom bírásom akár az egészet is letudom szedni. Ez is csak szokás kérdése. Bár én elöször elmentem kozmetikushoz legyantáztattam h kicsit megpuhuljona szőr és utánna kezdtem itthon.
2009. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!