Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép ez a hajszín szerintetek?

Szép ez a hajszín szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. ilyen színű hajam van.Nektek tetszik? Természetes,sokan mondják ne festessem be,de néha már unom. :(


[link]


2011. febr. 26. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szép..

bár én sosem festetném be ilyenre.. :)

2011. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

ha a természet áldott meg ilyen hajszínnel, igen, szép szerintem:) Mindenhol más csak a szőke, meg fekete hajó lányok mászkálnak. Hozzá teszem én is fekete vagyok!:P

Különleges, szép hajszíned van legyél rá büszke, és ne tedd tönkre:)


23N

2011. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek. :) (zöld mancs)
2011. febr. 26. 09:08
 4/14 anonim ***** válasza:

jaj,nekem nagyon tetszik.:)

bár nekem nem áll jól az ilyen hajszín(tapasztalat:D),de más lányokon nagyon szeretem.

Szerintem se festesd és hogyha természetes,akkor légy nagyon büszke rá.:)

2011. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2011. febr. 26. 09:46
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha termeszetes, akkor hagyd ugy, mert nagyon szep, ha meg mar ez is festett akkro mindegy mit csinalsz vele, minth ha majd nem tetszik akkor visszafestheted, de en ugy vagyok vele, hogy amig nem szorulok festesre addig nem sz*rom el a termeszetes hajszinem.
2011. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen az eredeti hajszíned, nehogy befestesd!

Nagyon szép!:)

2011. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek. :)
2011. febr. 26. 10:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Óóóó, mindig is ilyen színű hajat szerettem volna :) Szerintem semmiképp se festesd be, így tökéletes (:
2011. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem állnak jól a vöröses árnyalatú hajszínek, de ettől függetlenül szép színnek tartom. Szerintem ne fesd be.
2011. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!