Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sok gyantázástól és epilálás...

A sok gyantázástól és epilálástól egy idő után ki fog kopni a szőr? Ha igen, akkor ez körülbelül mennyi idő?

Figyelt kérdés
2008. febr. 6. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyengül tőle, de nincs annyi időnk a Földön, hogy megérjük azt, ahogy teljesen kikopik. :)
2008. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ritkul, de teljesen nem fog eltűnni, de azok a szőrszálak, amilyeket tövestül sikerül eltávolítani, már nem biztos, hogy kinőnek, így ritkul és egyre gyengébb is lesz
2008. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
segítség én 13 éves vok és epilátort akarok venni nem lesz ciki vagy ilyesmi anyukámnak nem akarom elmondani mert nem tom mit szólna és nem fiatal és milyet vegyek mi a legjobb fájni fog?? előre is köszi
2009. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha epilátort szeretnél venni akkor azt ugyse tudod majd titokban tartani,mert a használata elég hangos.engem nem érdekelt anno megvettem és használtam ,most már amikor apa dolgozika szobámban lévő gépen ,,angyban elővezsem és lekapom
2009. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!