Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyantázástól erősödnek a...

A gyantázástól erősödnek a szőrszálak?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a borotvától igen.. a gyantától?
2011. nov. 2. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
a gyantától nem
2011. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyantától vékonyabb is lesz, valamint ha hosszútávon gyantázol, akkor néhány év alatt teljesen kikophat. Kb. 5 éve gyantázok, negyed annyi szőr van a lábamon (és mindenhol máshol), mint régen volt. Ez az epilátorra is igaz, de nekem az sokkal kellemetlenebb mint a gyanta.
2011. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
A borotvától sem erősödik, régen hitték ezt, de hülyeség. Ahogy a haj sem erősödik ha levágják... gyantától sem erősödik.
2011. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy a borotvától nem erősödik, mert én kb. egy éve borotválom és nagyon erős, sűrű.
2011. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. nov. 3. 08:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyantától ugyanolyan erősségű maradt, és ugyanannyi, és pár szál nőtt a bőröm alá. Epilátortól erősebb lett a szőröm, de kevesebb, és majdnem az összes a bőröm alá nőtt, ki kellett tűvel piszkálnom. Borotvától erősebb, dúsabb is, + szúr is már a 2. napon.


Éljen a gyanta! :) Ennél fogok maradni.

2011. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nah akkor a borotvás hiedelemre:

SZEMÉLYFÜGGŐ - vagyis inkább szőrfüggő- hogy valakinek megerősödik másnak nem. Akinek nem erősödött meg annak annyit mondok, h örüljön neki, de attól h ő mázlista van akinek nem jött be a dolog, azért egy tini sörtés lábra nem lehet azt mondani h hormonbeteg, főleg h minden másban okés a szervezete és nem nő rajta extra szőr férfias jellegben, csak az erősödött meg amit borotvált -ismerős volt.


Általánosságban az nem szokott megerősödni ami tövestől távolítja el a szőrszálat.


Anyumnak és nekem is az eppilátortól gyengül és kopik. Anyum lábán már alig van szőr.


Gyanta is jó, de én már béna vagyok hozzá :D régen vmiért jobban ment.


A szőrbenövés ellen:

szőrtelenítés előtt cukor+méz keverékkel bőrradírozás, nagyon jó

utána meg kamillás hintőpor

2011. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi, utolsó! :D
2011. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!