Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a 2011-es hajtrend? (Női)

Mi a 2011-es hajtrend? (Női)

Figyelt kérdés
Hosszú hajra. Nem szoktam összefogni.
2011. ápr. 3. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, hogy belekotyogok, csak engem is érdekelne! :) jövőhéten készülök fodrászhoz, de még nincs határozott elképzelésem. :)
2011. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) Én is jövőhéten szeretnék fodrászhoz menni, és már újítanom kéne kicsit. Jah.. amúgy hogy a koromhoz illőt írjatok 18 vagyok *-*
2011. ápr. 3. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Az első vagyok! :D Én 17 vagyok,lehet, hogy egyforma hajunk lesz? :D
2011. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megint én: Találtam egy videót, bár olyan sok nem jön le belőle, s ezek inkább rövidek vagy nagyon merészek, de érdekes.. :D [link]
2011. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem a divat határozza meg, hogy jól áll-e egy frizura.
2011. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hosszú, hullámos, természetes, réteges haj. Mivel mostanában divat a boho, laza öltözködés, ezért be is fonhatod, vagy akár kontyot is rakhatsz magadnak. Frufrut "szabad", ha jól áll. Szóval inkább a természetes :D

Ha festetni is szeretnéd, úgy csináltasd, hogy töb színnel, legyen pár világosabb/sötétebb árnyalatú tincs, hogy természetesnek hasson.

A lényeg a természetesség :)

2011. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Leginkább a természetesség mostanában a divat, hullámos, göndör haj, főleg a hosszú. A kontyok is megint divatba jöttek.

2011. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!