Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálásnál milyen több hétig...

Epilálásnál milyen több hétig tartó simaságról beszélnek?!

Figyelt kérdés

A szőrtelenítési módszerek közül direkt ezért választottam az epilátort, mert hogy majd több ideig leszek sima tőle. De az ilyen 1mm-nél kisebb szőrszálakat ki se szedi, azokat nem is látom (szőkék, halványak), csak ha végig simítom rajta a kezemet (felfelé), akkor érzem ezeket. Nekem sose tart 1 hétig a simaság... Max 4 nap. :S Más is így van vele? Az se használ sokat, ha leradírozom a bőrömet, és utána szőrtelenítek. =/


15/L


2011. ápr. 11. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem :). nekem akkor tart 1,5 hétig ha előtte sokáig (1 hónap) borotváltam.
2011. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel én is így vagyok én epilálok és nyáron borotválok is, hogy ne is erősödjön a szőr, de sima is legyen, mert tényleg nem szedi ki a kicsiket, és nem is tart 3 hétig se...
2011. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 habibi ***** válasza:
87%
inkább használj gyantát, az még a legkisebbet is kiszedi és nem is olyan zajos
2011. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb hetente szoktam epilálni, mert minden szőrszál nő egyszerre és így kevésbé fájdalmas is. :D Mondjuk ilyenkor én is felváltva használom a borotvával. :)
2011. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tart hetekig, sem a gyanta, sem az epilátor. Kb hetente kell gyantáznom, de így is már csúnyán nő vissza a vége felé.
2011. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a karomon 1,5-2 hét. A lábam 5-6 nap. A hónalj 1 hét és ott lenn is kb 1 hét simaság.


19/L

2011. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
soha nem lesz teljesen sima, mert a stőrszálak különböző ütemben nőnek.
2011. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is így olvastam, hogy a szőrszálak nem egyszerre nőnek, hanem külön-külön. Szóval amit leepilálsz, az sima, de nem érzed hogy sima, mert addigra a következő "adag" elkezd nőni.... =/ Ördögi kör.
2011. ápr. 12. 18:07
 9/10 Doruss ***** válasza:
100%
Az :D ezzel én is így vagyok. A lábamon nem feltűnőek a szőrök, csak akkor, ha már hosszabbak, úgyhogy én azt kb. 1-2 hetente szoktam. A hónaljamon viszont gyakrabban kell, mert ott nem igazán szedi ki rendesen néha a láthatóakat se, ha meg leborotválom még utána, akkor is visszanő 4 nap alatt.
2011. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 x.wicaa.x ***** válasza:
100%
Nekem az epilátorral 2 hétig sima a lábam, de nem szeretem, mert a szőr mindig benő, meg nagyon fáj, nem tudom elviselni. A gyantával meg majdnem egy hónapig.
2011. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!