Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálásnál a gyengébb szőrszá...

Epilálásnál a gyengébb szőrszálak elszakadnak, és ezért erősebben nőnek vissza és majdnem minden nap meg kell ismételnem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy elszakad nem fog erősebben visszanőni... Cserélj jobb epillátorra, bár igazából én nem értem, hogy ez hogy fordulhat elő, mert nekem egy elég alap és nem is valami új epillátorom van, ami ugyan elszakít pár szálat szintén, de ha mondjuk 3-szor megismételem a folyamatot, akkor utána már szinte tökletes az eredmény.

De mondjuk hozzá kell tenni, hogy az epillátor nem akadályozza meg a szőrszálak természetes visszanövését, és nem olyan mint a borotva, hogy mind egyszerre fog visszanőni, hanem folyamatosan nőnek vissza. Az előnye inkább az, hogy ha folyamatosan (értsd hetente) epillátort használsz, akkor ha mindig lesz is néhány gyengébb szőrszálad, de soha nem lesz a lábad borostás, vagy rondán szőrös, mindig csak 1-2, ami nem is látszik (mintha természetesen csak annyi lenne, olyan hatást kelt).

2011. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát pedig nekem elég borostás hatása van, pedig már elég régóta használom. És egyébként elég jó, és viszonylag új az epilátor.
2011. júl. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!