Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Óriási pattanás volt a homlkom...

Óriási pattanás volt a homlkomon másfél hónapja, azóta ott egy halvány lilás heg. Eltűnik? (19/F)

Figyelt kérdés
Nem vagyok pattanásos, ez elég rendkívüli volt: Napokkal előtte orbitális dudor volt a homlkomon (mint akit fejbevertek kiskalapáccsal) .. nagyon fájt egy öt centis sugárba az egész, aztán volt vagy négy nap mire ki lehetet nyomni. Természetesen hatalmas seb volt utána, meg nagyon sok vér, de a seb leesett viszont olyan heg maradt, amit közelről nézve picit más a bőröm felszíne, és a színe is eltér egy centis sugárba.. Várható, hogy elműlik? Másfél hónapja volt..
2011. máj. 8. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg birizgáltad úgyhogy szerintem max halványulni fog eltűnni sosem.
2011. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni, de legközelebb nem kell nyomkodni. Segít, ha ilyenkor sudocrem-mel vagy neogranormonnal bekened, esetleg körömvirág balzsammal (nem a krém, hanem a sárga zselészerű édeskés illatú valami), ezek gyulladáscsökkentő, antiszeptikus hatású krémek, ráadásul hámosítók is. de csak ott kend be, ahol szükséges.
2011. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fog elmulni. nekem is volt ilyen:(
2011. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat, nagyom remélem ha kenem akkor elmúlik, egyébként sokan mondták, hogy volt ilyenük, és tobbb hónap mire elmúlik, de ha napoztatnám, akkor könnyebben múlna. Igaz ez?
2011. máj. 8. 18:27
 5/5 ezvan:D ***** válasza:
Igen a naptól el fog múlni. a napnak tisztítóak a sugarai ez köztudott:D
2011. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!