Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsíros lesz az...

Nagyon gyorsan zsíros lesz az arcbőröm tisztítás után, akár van rajtam alapozó+púder, akár nincs! Mit tegyek? Akinek hasonló gondja van mit csinál vele?

Figyelt kérdés
Zsíros arcbőrre való márkás termékeket használok pedig! Ha ezektől nem akkor mitől lesz szárazabb az arcom?
2009. márc. 15. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
helyes táplálkozás, kerüld a zsíros, fűszeres ételeket, és igyál sok vízet
2009. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Moss minnél gyakrabban arcot szappannal, langyos vízben! Természetesen, használd azt a zsíros bőrre valaó arclemosót is, de azért ne ess túlázásokba, mert egy bizonyos mennyiség után az se tesz túl jót.


Egyébkén főleg én is azt tudnám javasolni, amit az elöző írt.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A babaszappan tökéletes!
2009. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én esténként babaszappant használok és reggelente pedig Clean&Clear Advantage-et(hidratáló nappali arckrém)
2009. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!