Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bio hair vagy Klier fodrászat?...

Bio hair vagy Klier fodrászat? A kettő közül melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt próbáltam. A Klier elit szalonként próbál érvényesülni, de én nem voltam hasra esve a vágástól, amit kaptam. Nagy baj sem volt vele, tisztességesen meg volt csinálva, de nem igazán vették figyelembe, hogy otthon is elkészíthető legyen a haj. Ár-érték arányban nem igazán erős...


Hosszabb ideje BioHair-be járok. Ha nem akarsz festét/dauert, hanem csak mosást, ápolást, vágást, akkor szerintem a legjobb választás. Van egy fodrász, akihez visszajárok, de többeket is "kipróbáltam" már, mind profik. Gyorsan dolgoznak, mivel nincsenek vegyi kezeléseik, így állandó a pörgés, nincs várakozás, nincs bejelentkezés, sokáig vannak nyitva és hétvégén is elérhetők. Ráadásul olcsók. Ha frissen (aznap) mosott hajjal mész, akkor nem kell mosást kérned, és azt sem kell kifizetni. Jó fejek, fiatalok, nyitottak. Klassz oda járni!

2011. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Pont hajvágás előtt olvastam a kérdést és az előttem szóló válaszát.


Kezdett amúgy is elegem lenni a KLIER-ből, mert gyakran azzal szívattak, hogy a kb 3-4 cm-es hajamra a pénztárnál a közepes hajvágást számolták fel, mondván hogy 5 cm felett volt a hajam.

És nekem volt kényelmetlen, hogy ez ellen úgy védekeztem, hogy nyírás előtt mindig megkérdeztem: "Hogy ugye ez nincs 5 cm?"


Szóval kiderül gyalog 5 percre van egy BioHair szalon tőlem. Sokkal exkluzívabb szerintem. Mindhárom férfi hajhossz vágása egy árban van. Én hajmosás után indultam hozzájuk, így 1490 Ft volt.

Azt hogy jobbak-e nem tudom. Egyszerű hajam van, nehéz elrontani. És nyilván nem a szalon, hanem az ott dolgozó fodrászok ügyessége határozza meg a minőséget. Biztosan mindkettőben ki lehet fogni béna és ügyes fodrászt is.


Én a BioHair-t ajánlanám. (Köszönheti a KLIER ezt annak, hogy párszor a T. fodrászai lehúztak...)

2012. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!